Na Wspólnej, odcinek 3272: Psychopatka Klaudia rzuci się na Michała z nożem! Zabije go jak Kingę? –  ZWIASTUN

i

Autor: X-news Na Wspólnej, odcinek 3272: Psychopatka Klaudia rzuci się na Michała z nożem! Zabije go jak Kingę? – ZWIASTUN

Na Wspólnej, odcinek 3272: Psychopatka Klaudia rzuci się na Michała z nożem! Zabije go jak Kingę? – ZWIASTUN

2021-08-11 20:17

W 3272 odcinku „Na Wspólnej” dojdzie do mrożących krew w żyłach scen! Psychopatka Klaudia (Sandra Staniszewska-Herbich) straci nad sobą panowanie i rzuci się na skrępowanego Michała (Rober Kudelski) z nożem! W 3272 odcinku „Na Wspólnej” chora psychicznie kobieta będzie przechodzić różne stany emocjonalne, aż w końcu naprawdę pokaże, że nie cofnie się przed niczym! Zdradzi Brzozowskiemu, w jaki sposób zabiła Kingę (Ilona Wrońska) i wyzna, ze teraz przyszedł czas na niego! Weźmie nóż i rzuci się na bezbronnego Michała!

"Na Wspólnej" odcinek 3272 - środa, 11.08.2021, o godz. 20.15 w TVN

W 3272 odcinku „Na Wspólnej” poznamy prawdziwą twarz psychopatki Klaudii! Chora psychicznie kobieta będzie gotowa na wszystko i nie cofnie się przed niczym byleby osiągnąć swój cel! W 3270 odcinku „Na Wspólnej” odurzyła i porwała Michała z jego mieszkania, a następnie zawiozła go do miejsca, gdzie wcześniej przetrzymywała zaginioną Kingę. Psychopatka związała Michała i ze wszystkich sił próbowała go przekonać, że jest Kingą! Każdy sprzeciw Michała wiązał się z próbką jej możliwości, jednak gdy Brzozowski faktycznie traktował ją jak żonę to była posłuszna jak baranek. Niestety w 3272 odcinku „Na Wspólnej” jej „dobroć” będzie miała swój kres!

Patrz też: Na Wspólnej, odcinek 3272: Mikołaj spędzi noc z Kamą! Marta tego nie wytrzyma - ZWIASTUN

W 3272 odcinku „Na Wspólnej” Sobieraj wreszcie będzie szczęśliwa, że ma u swojego boku Michała i nikt ani nic im nie przeszkadza. Szczególnie ucieszy ją fakt, że w końcu nie ma u ich boku Igi (Lidia Sadowa), która wszystko niszczyła i nie mogła zrozumieć ich związku.

- Wreszcie wszystko jest tak jak powinno być… A ta Iga nie przestanie wtrącać się do naszego życia, zdzira – powie szczęśliwa.

- Proszę Cię nie mów tak nie pozwalam Ci tak o niej mówić – poprosi ją Michał.

- Ale ona, ona kompletnie nie rozumie tego, że my jesteśmy małżeństwem, mamy razem dziecko – wytłumaczy mu Klaudia, czym mocno wkurzy Brzozowskiego, który pójdzie za ciosem i w 3272 odcinku „Na Wspólnej” wprost spyta się psychopatki, co zrobiła z jego żoną! Jej odpowiedź aż mu zmrozi krew w żyłach!

- Dziecko – powtórzy Michał, po czym doda – Dziecko to ja miałem z Kingą a nie z tobą, ale jej już nie znajdziemy, prawda? – podejdzie ją Michał, na co Klaudia zacznie przecząco machać głową.

- Powiedz mi, gdzie jest Kinga? Nie powiesz? Sprytna jesteś, sprytna. Myślałem, że ciebie można oszukać, ale ciebie nie można oszukać, nie można – będzie z nią grał Brzozowski.

Zobacz także: Na Wspólnej, odcinek 3272: Psychopatka Klaudia zmusi Michała do porwania Ignasia? Będą udawać rodzinę - ZDJĘCIA, ZWIASTUN

Wtedy w 3272 odcinku „Na Wspólnej” w Klaudię wstąpi demon, gdyż Michał uderzy w jej czuły punkt. Sobieraj przyzna mu rację i opowie mu ze szczegółami, jak rozprawiła się z jego żoną, która właśnie musiała zapłacić za to, że ją oszukała, a skoro próbował to zrobić i Michał, to przyszła pora i na niego!

- Masz rację mnie nie można oszukać, ode mnie  nie można odchodzić. Kinga była moją przyjaciółką. Udawała, że nią jest, a potem mnie zostawiła samą, dlatego musiałam ją ukarać. Zabiłam Kingę, a teraz kolej na Ciebie – wyzna mu i weźmie do ręki nóż, po czym zacznie podążać w kierunku Michała.

Wtedy w 3272 odcinku „Na Wspólnej” w drzwiach małego pokoju pojawi się Iga i Sławek (Sławomir Dziedzic), którzy w ostatnim momencie zdążą okiełznać psychopatkę, która nie będzie mogła wyjść z podziwu, jak policjanci ją tu znaleźli!

- Stój policja, rzuć broń – krzykną, po czym Sławek unicestwi chorą psychicznie kobietę.

Jeszcze w 3272 odcinku „Na Wspólnej” Michał nie będzie mógł dojść do siebie, po tym co zobaczył i usłyszał. Ślepo zaufał psychopatce, mimo iż każdy ją przed nią ostrzegał! Uwierzył kobiecie, która nie dość, że zabiła jego żonę, to jeszcze o mały włos nie pozbawiła życia jego samego…

Spójrz również: Na Wspólnej, odcinek 3272: Michał przekaże Ignasiowi tragiczne wieści o mamie! Kinga nie żyje - ZWIASTUN

Na Wspólnej, odcinek 3272, Klaudia (Sandra Staniszewska-Herbich), Sławek Dziedzic (Mariusz Słupiński)

i

Autor: X-news Na Wspólnej, odcinek 3272, Klaudia (Sandra Staniszewska-Herbich), Sławek Dziedzic (Mariusz Słupiński)
Na Wspólnej, odcinek 3272, Klaudia (Sandra Staniszewska-Herbich), Sławek Dziedzic (Mariusz Słupiński)

i

Autor: X-news Na Wspólnej, odcinek 3272, Klaudia (Sandra Staniszewska-Herbich), Sławek Dziedzic (Mariusz Słupiński)
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze