Na Wspólnej, odcinek 3272: Psychopatka Klaudia zmusi Michała do porwania Ignasia? Będą udawać rodzinę - ZDJĘCIA, ZWIASTUN

i

Autor: x-news Na Wspólnej, odcinek 3272: Psychopatka Klaudia zmusi Michała do porwania Ignasia? Będą udawać rodzinę - ZDJĘCIA, ZWIASTUN

Na Wspólnej, odcinek 3272: Psychopatka Klaudia zmusi Michała do porwania Ignasia? Będą udawać rodzinę - ZDJĘCIA, ZWIASTUN

2021-08-11 20:16

W 3272 odcinku "Na Wspólnej" porwany przez psychopatkę udającą Kingę (Sandra Staniszewska-Herbich) Michał (Robert Kudelski dostanie od niej potworne ultimatum: albo ściągnie do nich Ignasia (Bartek Kaszuba), albo zginie! Michał ubłaga Klaudię, aby go rozwiązała i spróbuje ją obezwładnić, ale ona będzie szybsza - przystawi mu nóż do gardła i zagrozi, że zrobi mu to samo co Kindze (Ilona Wrońska)! Czy Michał w obliczu śmierci ściągnie do tego piekła w 3272 odcinku "Na Wspólnej" swojego syna?

"Na Wspólnej" odcinek 3272 - środa 11.08.2021, o godz. 20.15 w TVN

W 3272 odcinku "Na Wspólnej" będziemy świadkami koszmaru, jaki urządzi Michałowi psychopatka Klaudia. Związany, unieruchomiony, głodny i spragniony Brzozowski będzie absolutnie zdany na łaskę psycholki. A ona zacznie się z nim zabawiać w czułą opiekunkę, idealną matkę i żonę! Klaudia zacznie karmić unieruchomionego Michała łyżeczką, aż w końcu wyzna mu, jaki ma plan. Psychopatka udająca Kingę uroiła sobie, że "znów" będą rodziną Brzozowskich!

W tym celu Klaudia w 3272 odcinku "Na Wspólnej" postanowi, że czas ściągnąć do ich "szczęśliwego gniazdka" Ignasia! Klaudia zażąda przy tym, aby zaczął zwracać się do niej per Kinga, a jedna pomyłka Michała zostanie srogo ukarana... Czy Michał w obliczu śmierci spełni żądania psychopatki i narazi życie syna? 

Zobacz też: M jak miłość. Ciężarna Patrycja nie wróci ze szpitala do domu. Dziecko Łukasza umrze?

ZWIASTUN "Na Wspólnej" w sierpniu

Brzozowski w 3272 odcinku "Na Wspólnej" zacznie grać w grę Klaudii. Zrobi się dla niej czuły i miły, aby uśpić jej czujność i uprosić, aby go uwolniła z więzów. Wariatka da się nabrać i przetnie sznury, którymi związała Michała. 

W tym momencie w 3272 odcinka "Na Wspólnej" Michał rzuci się na Klaudie i spróbuje ją obezwładnić. Będzie już wiedział, że walczy nie tylko o swoje życie, ale i Ignasia! Jaka będzie odpowiedź psychopatki?  

Klaudia w 3272 odcinku "Na Wspólnej" w ułamku sekundy rzuci się na Michała z nożem w ręku i zacznie krzyczeć, że załatwi go tak samo jak Kingę! Czy Michał wydostanie się z tej matni i zobaczy jeszcze swoje dziecko?

Cała nadzieje w tym, że akcja poszukiwawcza policji z Igą (Lidia Sadowa) na czele w 3272 odcinku "Na Wspólnej" przyniesie skutek i zdążą znaleźć Michała, zanim zdarzy się najgorsze. Czy wróżka Honorata (Aleksandra Konieczna) dobrze wskaże im miejsce, gdzie Brzozowski jest więziony? 

Nie przegap: Tragedia w Barwach szczęścia. Gej Darek nie zdąży pożegnać miłości swojego życia? Władek umrze sam w singapurskim szpitalu - ZDJĘCIA 

Najnowsze