Na Wspólnej, odcinek 3270: Psychopatka Klaudia zajmie miejsce Igi! Szybko zadomowi się w mieszkaniu Michała

i

Autor: Player Na Wspólnej, odcinek 3270: Psychopatka Klaudia zajmie miejsce Igi! Szybko zadomowi się w mieszkaniu Michała

Na Wspólnej, odcinek 3270: Psychopatka Klaudia zajmie miejsce Igi! Szybko zadomowi się w mieszkaniu Michała

2021-08-09 12:24

W 3270 odcinku „Na Wspólnej” psychopatka Klaudia (Sandra Staniszewska-Herbich) zacznie realizować swój chory plan. Tuż po wyprowadzce Igi (Lidia Sadowa) zjawi się w mieszkaniu Michała (Robert Kudelski) i postanowi wykorzystać nieobecność Ignasia (Bartłomiej Kaszuba), który niespecjalnie ją polubił. W 3270 odcinku „Na Wspólnej” Klaudia odwiedzi kompletnie pijanego Michała i postanowi wykorzystać jego nieświadomość. Najpierw zacznie go podrywać i sama rozgości się w jego mieszkaniu, a następnie pozwoli sobie na więcej!

"Na Wspólnej" odcinek 3270 - poniedziałek, 9.08.2021, o godz. 20.15 w TVN

W 3270 odcinku „Na Wspólnej” psychopatka Klaudia w końcu osiągnie swój cel. Tak bardzo mieszała w głowie biednego Brzozowskiego i zwodziła go, że uda mu się odnaleźć zaginą Kingę (Ilona Wrońska), że mężczyzna wpadł w obłęd i nie widział nic poza chęcią rozwiązania tej zagadki. Szczególnie traciła na tym Iga i Ignaś, gdyż Brzozowski był gotowy na każde zawołanie Klaudii i leciał do niej jak połamany, skutecznie zsuwając rodzinę na drugi plan. Zaślepiony Brzozowski był głuchy na ostrzeżenia narzeczonej jak i własnego syna, że z psychopatką jest coś nie tak. Nie zauważył nawet, że ubiera się ona jak jego zaginiona żona! W 3259 odcinku „Na Wspólnej” Iga miała już dość i cała zapłakana rozstała się z Michałem i wyprowadziła się z jego mieszkania, co z dumą zza szyby swojego auta obserwowała psychopatka. W 3270 odcinku „Na Wspólnej” Klaudia będzie kuła żelazo póki gorące i doprowadzi swój chory plan do końca!

Patrz też: Na Wspólnej, odcinek 3271: Wróżka Honorata pozna straszliwą prawdę o Michale! Będą decydować sekundy

ZWIASTUN "Na Wspólnej" w sierpniu

W 3270 odcinku „Na Wspólnej” psychopatka wyczeka moment, aż Ignaś pójdzie do szkoły, aby być sam na sam z Brzozowskim. Następnie odwiedzi kompletnie pijanego Michała i będzie robiła dobrą minę do złej gry. Okaże olbrzymie wsparcie Brzozowskiemu i zapewni go, aby się nie martwił, gdyż przecież ona może się nim zająć tak samo jak zajęła się Kingą!  

- Dzwoniłam, ale nie odbierałeś. Co się stało? Co ci jest? – zapyta, po czym wejdzie do mieszkania i zacznie się rozbierać. 

- Gdzie Ignaś? – dopyta, udając przejętą.

- W szkole – odpowie jej. 

- A Iga? – upewni się. 

- Rozstaliśmy się – odpowie jej, czym wywoła szeroki uśmiech na twarzy Klaudii, jednak po chwili w 3270 odcinku „Na Wspólnej” dokończy zdanie – na jakiś czas…albo może kto wie, cholera na zawsze – powie ledwo świadomy Michał, nalewając sobie kolejną szklankę whisky.

- Przykro mi – skłamie psychopatka.

- A już braliśmy ślub, uwierzysz? I nagle Kinga , znowu Kinga, znowu sam – powie zasmucony, ale na reakcję Klaudii nie będzie trzeba długo czekać.

- Nie jesteś sam – powie Klaudia i złapie go za rękę. – Masz mnie. Byłam przyjaciółką Kingi i będę twoją – dopowie i przytuli się do niego.

- Zrobię ci kawę. Wszystko będzie dobrze – obieca mu, lecz wtedy Michał powoli zacznie rozumieć, że z Klaudią jest coś nie tak, ale niestety będzie już za późno.

Zobacz także: Na Wspólnej, odcinek 3270: Beata i Paweł będą mieli dziecko! Wróżba Honoraty nie pozostawi złudzeń

Na Wspólnej, odc. 3270: Klaudia (Sandra Staniszewska-Herbich), Michał (Robert Kudelski)

i

Autor: Player Na Wspólnej, odc. 3270: Klaudia (Sandra Staniszewska-Herbich), Michał (Robert Kudelski)

Jeszcze w 3270 odcinku „Na Wspólnej” Brzozowski tak się doprawi, że kompletnie urwie mu się film, co wykorzysta Klaudia. Bardzo możliwe, że psychopatka sama dorzuci mu coś jeszcze do rzekomej kawy, aby całkowicie uśpić jego czujność. W 3270 odcinku „Na Wspólnej” chora psychicznie Klaudia porwie Michała w to samo miejsce, gdzie przetrzymywała Kingę i upozoruje w jego mieszkaniu włamanie, aby uśpić czujność policjantów. Choć Iga z Ignasiem zjawią się w jego mieszkaniu, to nie zdążą zapobiec tragedii, gdyż będzie już po wszystkim. Ignaś kompletnie nie będzie wiedział o co chodzi, a Iga zacznie mieć wyrzuty sumienia, że mimo swoich podejrzeń zostawiła narzeczonego samego z chorą psychicznie kobietą!

Spójrz również: Na Wspólnej, odcinek 3271. Porwany Michał straci przytomność, a Iga pożałuje swojej decyzji

Najnowsze