Na Wspólnej, odcinek 3262: Psychopatka Klaudia przekupi świadka! Michał uwierzy, że widział Kingę żywą - ZWIASTUN

i

Autor: player.pl Na Wspólnej, odcinek 3262: Psychopatka Klaudia przekupi świadka! Michał uwierzy, że widział Kingę żywą - ZWIASTUN

Na Wspólnej, odcinek 3262: Psychopatka Klaudia przekupi świadka! Michał uwierzy, że widział Kingę żywą - ZWIASTUN

2021-07-22 20:31

Nie dość, że w "Na Wspólnej" Klaudia (Sandra Staniszewska-Herbich) ma psychopatyczne zapędy, to jeszcze okaże się kłamczuchą i oszustką! Dała nadzieję Michałowi (Robert Kudelski) na odnalezienie Kingi (Ilona Wrońska), podając się za jej rzekomą przyjaciółkę, a w 3262 odcinku "Na Wspólnej" przekupi informatora! Okłamie Brzozowskiego, że tajemniczy kierowca wiózł jego żonę na dworzec, a Michał będzie pewny, że dzieli go krok od odnalezienia Kingi. Nie będzie widział, jak w 3262 odcinku "Na Wspólnej" przebiegła Klaudia wręcza mężczyźnie łapówkę... Zobaczcie ZWIASTUN "Na Wspólnej".

"Na Wspólnej" odcinek 3262 - poniedziałek, 26.07.2021, o godz. 20.15 w TVN

W 3262 odcinku "Na Wspólnej" wyjdzie na jaw cwaniactwo Klaudii. Z jakichś powodów Michał zaufał jej dosłownie bezgranicznie. Odsunął się od Igi (Lidia Sadowa) i Ignasia (Bartłomiej Kaszuba) i cały swój czas poświęca Sobieraj. Nie ma pojęcia, że kobieta kręci i kłamie oraz robi z niego głupiego. Tylko Przybysz z "Na Wspólnej" od początku podejrzewa, że z kobietą jest coś nie tak.

Klaudia w 3262 odcinku "Na Wspólnej" zabierze Michała na spotkanie z mężczyzną, który rzekomo wiózł Kingę na dworzec. Kierowca potwierdzi Michałowi, że widział Kingę, co będzie dla Brzozowskiego ostatecznym dowodem, że jego żona żyje. Nie będzie się zastanawiał, że wszystko to może być wymyślone. Zachwyci się, że dzięki Klaudii jest coraz bliżej prawdy. 

Przeczytaj: BrzydUla 2 sezon. Tajemnica Uli i Marka z dnia ślubu. To tak wygląda przeszłość Dobrzańskich

W 3262 odcinku "Na Wspólnej" Iga i Ignaś dostaną potwierdzenie, że Michał jest całkiem omotany przez Klaudię. Zniknie z domu, a syn nie zrozumie dziwnego postępowania ojca. Pomimo wściekłości Igi, spróbuje wyjaśnić chłopcu, że tata się o niego troszczy, ale musi skupić się na odnalezieniu matki. Michał i Klaudia udadzą się do Trójmiasta na spotkanie z kierowcą. Ten rozpozna na zdjęciu Kingę, a Brzozowski poprosi, by złożył zeznania na policji. Mężczyzna stanowczo się nie zgodzi, ale to nie bardzo da Michałowi do myślenia. 

Przeczytaj: 19-letnia Ala z M jak miłość żyje w luksusach. Alicja Ostolska chwali się wystawnym życiem i eleganckim domem - ZDJĘCIA

Brzozowski w "Na Wspólnej" nie zauważy, że po całym spotkaniu, Klaudia spotka się z informatorem sam na sam. Właśnie wtedy wręczy mu pieniądze za przekazaną "prawdę". Mężczyzna przyjmie łapówkę i będzie to ostateczny dowód na to, że został przez Sobieraj przekupiony. Michał narazi się za to na gniew Igi i Ignasia, którzy będą mieli serdecznie dość jego zachowania. W końcu Przybysz wygarnie niedoszłemu mężowi, że gdyby nie Ignaś, zostawiłaby go! Dojdzie do afery, ale Michał nie przestanie współpracować z Klaudią, która wkrótce w "Na Wspólnej" narazi go na wielkie niebezpieczeństwo. 

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze