Na Wspólnej, odcinek 3245: Iga okłamie Michała i spotka się z oszustką. Wyciągnie od niej kluczowe informacje o Kindze

i

Autor: x-news Na Wspólnej, odcinek 3245: Iga okłamie Michała i spotka się z oszustką. Wyciągnie od niej kluczowe informacje o Kindze

Na Wspólnej, odcinek 3245: Iga okłamie Michała i spotka się z oszustką. Wyciągnie od niej kluczowe informacje o Kindze

2021-06-18 11:44

Iga (Lidia Sadowa) w 3245 odcinku "Na Wspólnej" oszuka wszystkich, w tym Michała (Robert Kudelski) i wielkiej tajemnicy uda się do podejrzanej kobiety, która udaje Kingę (Ilona Wrońska). Brzozowski w 'Na wspólnej" ma już serdecznie dość niekończącego się śledztwa, a Przybysz chce stanąć oko w oko z żoną jej niedoszłego męża. Iga pojedzie więc w sekrecie na spotkanie z tajemniczą Klaudią (Sandra Staniszewska-Herbich), która rozbudziła w każdym nadzieję, że Kinga jednak żyje. Policjantka przyłoży się do przesłuchania i wyciągnie z niej kluczowe informacje.

"Na Wspólnej" odcinek 3245 - czwartek, 24.06.2021, o godz. 20.15 w TVN

Iga (Lidia Sadowa) w 3245 odcinku "Na Wspólnej" postanowi oszukać wszystkich i nic nikomu nie mówiąc, pojedzie do pacjentki, która wydawała się być Kingą. Odkąd Tadeusiak (Dariusz Wnuk) w poprzednich odcinkach "Na wspólnej" przerwał jej ślub z Michałem, Przybysz podwójnie przyłoży się do odkrycia prawdy o zaginięciu Kingi. Będzie odchodziła od zmysłów i zrozumie, że musi dotrzeć do faktów.

Osobiście uda się do szpitala, gdzie leży Klaudia i ostro ją przesłucha. Nie powie jednak nikomu, że bierze sprawy  tylko w swoje ręce i pojedzie tam sama, w tajemnicy. Na miejscu w "Na Wspólnej" okaże się, że pacjentka jest nadal bardzo poturbowana i niebyt chętna do współpracy. Policjantka nie będzie miała skrupułów i posunie się trochę za daleko. 

Przeczytaj: Kinga z Na Wspólnej nie odnajdzie się, a Ilona Wrońska nie wróci. Kim jest tajemnicza Klaudia, która będzie ją udawać?

Iga w "Na wspólnej" nie będzie się pieścić z pokiereszowaną kobietą. To przez nią Michał przestał myśleć i Idze, a żyje jedynie odkryciem prawdy o zaginięciu Kingi. 

- Albo zaczniesz współpracować, albo oskarżę cię o zabójstwo i nie wyjdziesz z pierdla przez wiele lat - rzuci ostro Przybysz w 3245 odcinku "Na Wspólnej".

I właśnie wtedy policjantka zdobędzie kluczowe dla śledztwa informacje.

- Brzozowska żyje - powie Klaudia patrząc policjantce prosto w oczy. 

Przeczytaj: Iwona odchodzi z Barw szczęścia? Izabela Zwierzyńska wyznała całą prawdę o nagłym wyjeździe z Polski! - WIDEO

Policjantka z "Na wspólnej" nadużyje swoich kompetencji, bo przecież nie może komuś bezpodstawnie grozić pójściem do więzienia. Niemniej jednak, Przybysz wyciągnie z Klaudii informację, że Kinga żyje. To rzuci nowe światło na sprawę. Wiadomo już, że w nowych odcinkach "Na wspólnej" Brzozowski również przyłoży się do śledztwa i odkryje nowe fakty w związku z zaginięciem Kingi. Przed nim i Igą jeszcze dość długa droga do poznania całkowitej prawdy. 

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze