Iwona odchodzi z Barw szczęścia? Izabela Zwierzyńska wyznała całą prawdę o nagłym wyjeździe z Polski! - WIDEO

i

Autor: Artrama Iwona odchodzi z Barw szczęścia? Izabela Zwierzyńska wyznała całą prawdę o nagłym wyjeździe z Polski! - WIDEO

Iwona odchodzi z Barw szczęścia? Izabela Zwierzyńska wyznała całą prawdę o nagłym wyjeździe z Polski! - WIDEO

Iwona zniknie z "Barw szczęścia"? Taką szokującą dla fanów wiadomość można wyczytać w nagraniu WIDEO, które Izabela Zwierzyńska zamieściła na swoim profilu na Instagramie. Gwiazda przyznaje się, że przeprowadziła się do Londynu razem z synem Franusiem i będzie zamykać wszystkie sprawy w Polsce! Czy po wakacjach 2021 Iwona pojawi się jeszcze w ogóle w nowych odcinkach "Barw szczęścia"? Zobacz koniecznie WIDEO z wyznaniem Zwierzyńskiej i sprawdź co już wiemy!

Iwona znika z "Barwy szczęścia"! Czy zobaczymy ją jeszcze po wakacjach 2021?

Izabela Zwierzyńska zamieściła na swoim profilu na Instagramie obszerne WIDEO ze swojej przeprowadzki do Londynu! Okazuje się, że gwiazda przeprowadza się tam na stałe, a do Polski będzie tylko czasem wpadać! Co się stanie z jej rolą Iwony po wakacjach 2021?

- Wiele się w moim życiu wydarzyło. Wróciłam do Londynu! I tak to teraz będzie, że będę kursować między Polską a Londynem, zamykając swoje prywatne sprawy i zawodowe - wyznała Zwierzyńska na swoim profilu na Instagramie. 

Prywatnie aktorka "Barw szczęścia" niedawno rozstała się ze swoim mężem i jak widzimy na materiale WIDEO do Londynu przeprowadziła się ze swoim synem Franusiem. Jak jej nieobecność Polsce zostanie rozwiązana w serialu? 

Nie przegap: M jak miłość po wakacjach 2021. Rafał ciężko pożałuje, że nie chciał Ali! Jej nowy chłopak będzie szastał kasą! Zostanie całkiem sam

Iwona odchodzi z Barw szczęścia? Izabela Zwierzyńska wyznała całą prawdę o nagłym wyjeździe z Polski!

- Jeszcze gram w Polsce, co mnie nawet cieszy, bo jeszcze coś sobie przywiozę, spotkam się z przyjaciółmi. Ci, którzy też mieszkają za granicą pewnie wiedzą, że jak jest pretekst przyjazdu do Polski to jest zawsze miło - mówi szczerze gwiazda "Barw szczęścia". Wyraźnie widać w tej wypowiedzi, że Zwierzyńska mentalnie już żegna się z Polska...

- Jest tutaj absolutnie wspaniale, mój mały piechur jest tutaj ze mną. Czuję się podekscytowana tym, że znowu mogę podróżować. Czuję się w Londynie jak w domu - kończy gwiazda "Barw szczęścia" i prosi fanów o polecenie ciekawych miejsca dla niej i dziecka w okolicy, w której zamieszkała w Londynie. 

Na razie produkcja "Barw szczęścia" nie ujawnia jakie ma plany wobec postaci Iwony w serialu. Ale biorąc pod uwagę fakt, że jej związek z Markiem (Marcin Perchuć) okazał się podobnie nieudany, jak ten w życiu prywatnym aktorki, można podejrzewać, że twórcy zastosują podobne rozwiązanie. Czy Iwona odleci na zawsze z córką z "Barw szczęścia" po wakacjach 2021?

Pewne jest, że zobaczymy jeszcze Zwierzyńską w 18 sezonie "Przyjaciółek", gdzie jej postać wrednej żony Błażeja (Mateusz Damięckie) ma zamiar jeszcze nieźle zamieszać!

Zobacz koniecznie: Kamila Kamińska odchodzi z Barw szczęścia. Tak pozbędą się Reginy w nowym sezonie po wakacjach!

Barwy szczęścia: Izabela Zwierzyńska (Iwona)

i

Autor: Instagram
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze