Na Wspólnej, odcinek 3053: Basia po latach spotka swojego oprawcę. Gwałciciel Baliszewski znów będzie blisko - ZWIASTUN

2020-04-07 15:26 sz
Na Wspólnej, odcinek 3053: Basia po latach spotka swojego oprawcę. Gwałciciel Baliszewski znów będzie blisko - ZWIASTUN
Autor: X-NEWS Na Wspólnej, odcinek 3053: Basia po latach spotka swojego oprawcę. Gwałciciel Baliszewski znów będzie blisko - ZWIASTUN

W 3053 odcinku "Na Wspólnej" Basia (Grażyna Wolszczak) przeżyje koszmar! Po latach spotka swojego oprawcę. Gwałciciel Baliszewski (Piotr Jankowski) w 3053 odcinku "Na Wspólnej" wniknie do jej życia i wszystko wskazuje na to, że żona Krzysztofa (Łukasz Konopka) szybko się od niego nie uwolni. Co się wydarzy? Tego w "Na Wspólnej" nie możesz przegapić! Zobacz zwiastun.

"Na Wspólnej" odcinek 3053 - czwartek, 9.04.2020, o godz. 20.15 w TVN

W 3053 odcinku "Na Wspólnej" do Basi powróci koszmar z przeszłości. Pięć lat temu na jej drodze stanął Baliszewski. Nowy kolega okazał się bezwzględnym gwałcicielem. Upił się i próbował skrzywdzić żonę Krzysztofa. Na szczęście udało się uniknąć tragedii, jednak trauma pozostała. W tamtym czasie Baliszewski został pobity przez Smolnego i zgłosił to na policję. Sprawę udało się rozwiązać, jednak tylko tymczasowo.

Przeczytaj: Na Wspólnej, odcinek 3053: Sławek będzie ojcem dziecka Tatiany. Renata nabierze podejrzeń- ZDJĘCIA

Wkrótce w "Na Wspólnej" widzowie ponownie zobaczą Adriana. Nic nie będzie zapowiadało zbliżającej się tragedii. Basia dostanie awans. Jej praca zostanie doceniona, co wprowadzi ją w wyjątkowo dobry nastrój. W 3053 odcinku spotka się z nowym szefem i pozna jego najbliższego współpracownika.

Jak już zapewne się domyślacie, okaże się nim nie kto inny, jak Baliszewski. Podczas spotkania w 3053 odcinku "Na Wspólnej" Basia na widok gwałciciela prawie się popłacze. Czy Adrian znowu spróbuje zrobić jej krzywdę? Czy straci pracę, a może przyzna się szefowi, że jego partner biznesowy jest bezwzględnym przestępcą? Przekonamy się już wkrótce. Zobacz nowy zwiastun "Na Wspólnej".

Sprawdź też: Na Wspólnej, odcinek 3053: Dagmara nie odzyska pamięci, ale znów zakocha się w Przemku?

Najnowsze