Na Wspólnej, odcinek 3049: Przemek zobaczy seks Dagmary i jej męża!- ZWIASTUN

2020-03-30 12:15 jkk
Na Wspólnej, odcinek 3049: Przemek zobaczy seks Dagmary i jej męża!- ZWIASTUN
Autor: x-news Na Wspólnej, odcinek 3049: Przemek zobaczy seks Dagmary i jej męża!- ZWIASTUN

W 3049 odcinku "Na Wspólnej" Przemek po raz kolejny wpadnie w furię - na własne oczy zobaczy seks Dagmary i jej męża! Chłopak nadal nie będzie ustawał w dotarciu do byłej kochanki i przekonaniu jej, że łączy ich płomienny romans, ale ona będzie tym coraz mniej zainteresowana… Czy powrót Dagmary w ramiona Pawła zakończy się kolejną awanturą i bójką Przemka z Pawłem? Jaki daleko posunie się w 3049 odcinku "Na Wspólnej" zakochany chłopak pod osłoną nocy zobacz ZWIASTUN.

"Na Wspólnej" odcinek 3049 - wtorek, 7.04.2020, o godz. 20.15 w TVN

W 3049 odcinku "Na Wspólnej" Przemek będzie aż kipiał z wściekłości! Przyczyna jego stanu będzie, oczywiście Dagmara... Oszalały z namiętności chłopak zobaczy, jak jego ukochana uprawia seks z własnym mężem i znów wybuchnie! 

- Ty się lepiej zastanów dobrze, zanim cokolwiek powiesz, bo może wtedy nie przyjdzie ci do głowy, że wymieniłem jedną dziewczynę na inną! - będzie krzyczał na kolegę Przemek w 3049 odcinku "Na Wspólnej". Prawdopodobnie w ten sposób Przemek wyżyje się na kumplu za to, co zobaczy...

Czytaj też: Na Wspólnej, odcinek 3050: Robert zabije młodą dziewczynę podczas napadu! - ZDJĘCIA

Jak pamiętamy, Przemek nadal kocha Dagmarę, choć ona po wypadku już nie pamięta ani jego, ani ich płomiennego romansu. Chłopak nie ustaje jednak w staraniach, aby Dagmara przypomniała sobie wszystko, co ich łączyło. Ni8estetym, na własną zgubę będzie również śledził to co się dzieje w domu mieszkaniu Dagmary nocą, pod jej oknem...

Tymczasem ukochana zajmować się powrotem do swojego męża i to niezwykle aktywnie. I tak w 3049 odcinku "Na Wspólnej" Przemek na własne oczy zobaczy, jak Dagmara zaczyna uprawiać z Pawłem seks!

Czy znów dojdzie do bójki między rywalami o piękną nauczycielkę? Czy Przemek przekroczy kolejne granice i wtargnie do mieszkania Dagmary w środku nocy? Jak daleko będzie w stanie posunąć się jeszcze oszalały z namiętności Przemek przekonamy się już niebawem, w 3049 odcinku "Na Wspólnej". 

Najnowsze