Na Wspólnej, odcinek 3029: Syn Marty okradnie Mikołaja! Ksawery sięgnie dna - ZWIASTUN

2020-02-23 18:35 jkk
Na Wspólnej, odcinek 3029: Syn Marty okradnie Mikołaja! Ksawery sięgnie dna - ZWIASTUN
Autor: x-news Na Wspólnej, odcinek 3029: Syn Marty okradnie Mikołaja! Ksawery sięgnie dna - ZWIASTUN

W 3029 odcinku "Na Wspólnej" syn Marty (Joanna Jabłczyńska) okradnie jej partnera, Mikołaja (Krzysztof Wieszczek)! Ksawery (Adam Tomaszewski) sięgnie już dna! Co takiego dzieje się w życiu chłopca, że posunie się aż do kradzieży we własnym domu? Wydaje się, że do 3029 odcinka "Na Wspólnej" syn Marty uwikła się w bardzo złe towarzystwo. A bez odpowiedniego wsparcia dorosłych nie będzie umiał się z tego wyplątać... Czy okradziony Mikołaj pomoże dzieciakowi?

"Na Wspólnej" odcinek 3029 - środa, 26.02.2020, o godz. 20.15 w TVN

 W 3029 odcinku "Na Wspólnej" zobaczymy kolejny, poważny problem z Ksawerym. Chłopak od pewnego czasu wkracza ostro w fazę buntu nastolatka, a jeszcze dodatkowo wpadł w złe towarzystwo!

Kradzież we własnym domu w 3029 odcinku "Na Wspólnej" to już będzie zapowiedź poważnej katastrofy! Czy Marta straci syna przez jego wybryki?

- W tym warsztacie przyjmują tylko gotówkę... - zacznie gorączkowe poszukiwania w 3029 odcinku "Na Wspólnej" pieniędzy, ukrytych w kopercie, Mikołaj. Wtedy Ksawery podejrzy, jak wiele grubych banknotów jest w domu!

I tak w 3029 odcinku "Na Wspólnej" nastolatek pod nieobecność dorosłych skusi się i weźmie pieniądze! Ksawery wpadł w bardzo złe towarzystwo, którzy najpierw obdarowali go pieniędzmi i prezentami, a kiedy niemądry dzieciak je wziął, uznali, że maja u niego dług!

Czy chłopak zdoła sam wydostać się z rąk szkolnych wyłudzaczy, czy domowa kradzież w 3029 odcinku "Na Wspólnej" zwróci uwagę jego opiekunów na poważny problem? 

Najnowsze