Na Wspólnej, odcinek 3008: Eliza przyłapie Jarka z Emi! Zrobi im awanturę? - ZWIASTUN

2020-01-18 9:51 sz
Na Wspólnej, odcinek 3008: Eliza przyłapie Jarka z Emi! Zrobi im awanturę? - ZWIASTUN
Autor: X-NEWS Na Wspólnej, odcinek 3008: Eliza przyłapie Jarka z Emi! Zrobi im awanturę? - ZWIASTUN

W 3008 odcinku "Na Wspólnej" Eliza (Katarzyna Chorzępa) przyłapie Jarka (Wojciech Rotowski) na gorącym uczynku! W poprzednich tygodniach w "Na Wspólnej" jej chłopak zajął się występami magicznymi i poznał atrakcyjną Emi (Marta Skoczek). Między nimi wyraźnie iskrzy, więc kiedy w 3008 odcinku Jarek zaprosi koleżankę do mieszkania znacząco się do siebie zbliżą... czego świadkiem zostanie Eliza! Czy to koniec ich związku? Sprawdź, co wydarzy się w "Na Wspólnej".

"Na Wspólnej" odcinek 3008 - poniedziałek, 20.01.2020, o godz. 20.15 w TVN

W 3008 odcinku "Na Wspólnej" Eliza przyłapie Jarka na czułościach z koleżanką. Ich związek przez ostatni rok wiele przeszedł. Mieli wziąć ślub, jednak z powodu ojca dziewczyny doszło do poważnego konfliktu. Chciał on, żeby Jarek był na jego smyczy i cały czas przypominał mu, że nie jest wystarczająco dobry dla jego córki. W "Na Wspólnej" ślub został odwołany, ale na szczęście sytuacja między zakochanymi uspokoiła się. 

Niedawno Jarek zaczął oddalać się od ukochanej. Postanowił zacząć parać się sztuczkami magicznymi i występować na ulicy za pieniądze. Poznał tam Emi, atrakcyjną dziewczynę, która podziela jego pasję. W 3008 odcinku "Na Wspólnej" Jarek zaprosi ją do swojego mieszkania, żeby poćwiczyć do konkursu dla magików. Między nimi wyraźnie zaiskrzy i do mieszkania wejdzie Eliza, zastając ukochanego w dwuznacznej sytuacji! Czy Eliza w 3008 odcinku "Na Wspólnej" zostawi Jarka? Na pewno nie pozwoli, żeby pod ich wspólnych dachem flirtował z inną. Szykuje się tydzień pełen emocji. W zwiastunie nowych odcinków widzimy nawet, jak Jarek zaczyna pakować swoje rzeczy... Koniecznie zobacz wideo i zajrzyj do naszej galerii.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze