Na Wspólnej, odcinek 3000: Oświadczyny na urodzinach Marii Zięby! Beata weźmie ślub z Pawłem - ZWIASTUN

2020-01-02 7:59
Na Wspólnej, odcinek 3000: Niespodzianka na urodzinach Marii Zięby. Zaskakujące oświadczyny przed gośćmi
Autor: X-NEWS Na Wspólnej, odcinek 3000: Niespodzianka na urodzinach Marii Zięby. Zaskakujące oświadczyny przed gośćmi

W jubileuszowym 3000 odcinku "Na Wspólnej" podczas urodzin Marii (Bożena Dykiel) Paweł (Grzegorz Kwiecień) doświadczy się Beacie (Katarzyna Ptasińska)! Bliscy urządzą Ziębie podwójną niespodziankę. Wszystko z inicjatywy Kasi (Julia Chatys), która w 3000 odcinku "Na Wspólnej" przejmie pałeczkę w organizacji imprezy. Po drodze pojawią się problemy, jednak widzowie zobaczą szczęśliwe zakończenie! Zobaczcie ZWIASTUN 3000 odcinka "Na Wspólnej".

"Na Wspólnej" odcinek 3000 - czwartek, 2.01.2019, o godz. 20.15 w TVN

W 3000 odcinku "Na Wspólnej" nadejdzie wyjątkowy dzień. W jubileuszowym odcinku bohaterowie będą świętować urodziny Marii Zięby, jednak nikt nie spodziewa się, że czeka ich jeszcze jedna niespodzianka.

Wszystko zacznie się od Kasi, która jak podał "Świat Seriali", zajmie się organizacją imprezy-niespodzianki dla babci. Niestety w dzień poprzedzający wydarzenie, kiedy wszystko będzie już gotowe, dojdzie do awarii w ich lokalu. Wszystko zostanie zalane! Włodek (Mieczysław Hryniewicz) w 3000 odcinku "Na Wspólnej" poinformuje bliskich, że impreza zostanie odwołana. 

CZYTAJ TEŻ >>> Na Wspólnej, odcinek 3000: Kasia znów się zakocha! Bruno zajmie miejsce Darka

W 3000 odcinku "Na Wspólnej" Kasia tak łatwo się nie podda. Zaangażuje w pomoc Pawła, który będzie miał za zadanie zająć Marię. Powie jej, że zamierza oświadczyć się Beacie, jednak boi się reakcji. W tym czasie pozostali bliscy będą naprawiać zniszczenia wywołane zalaniem. 

Całe szczęście wszystko uda się załatwić na czas. Maria w 3000 odcinku "Na Wspólnej" będzie wniebowzięta widząc, co zrobiła dla niej rodzina. Dodatkowo ucieszy ją, kiedy niespodziewanie Paweł faktycznie uklęknie przed Beatą! Oświadczyny połączone z urodzinami będą strzałem w dziesiątkę. Beata zgodzi się zostać żoną Pawła. Teraz tylko pozostaje czekać na ślub!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze