Na Wspólnej, odcinek 2976: Darek wyrzeknie się dziecka! Przez nie stracił miłość Kasi - ZWIASTUN

2019-11-08 11:35 Ag
Na Wspólnej odc. 2976. Darek Żbik (Michał Mikołajczak)
Autor: TVN Na Wspólnej odc. 2976. Darek Żbik (Michał Mikołajczak)

Potworna awantura w "Na Wspólnej", której finał będzie bardzo tragiczny. Darek (Michał Mikołajczak) nie uwierzy Anecie gdy w 2976 odcinku "Na Wspólnej" zapewni go, że urodzi jego dziecko. Zdradzony Żbik będzie pewny, że żona kłamie, że zaszła w ciążę ze swoim kochankiem Jankowskim (Paweł Hajnos). W przypływie gniewu Darek wyrzeknie się dziecka, powie Anecie prosto w oczy, że przez nią i ciąże stracił Kasię (Julia Chatys). Zobaczcie ZWIASTUN 2976 odcinka "Na Wspólnej".

"Na Wspólnej" odcinek 2976 - środa, 13.11.2019, o godz. 20.15 w TVN

Prawda o ciąży Anety w "Na Wspólnej" wyjdzie na jaw w chwili gdy Darkowi zacznie się walić całe życie. Przekonany, że Aneta urodzi dziecko Jankowskiego, będzie gotów zakończyć nieudane małżeństwo. Ale w 2976 odcinku "Na Wspólnej" będzie też musiał zmierzyć się w zawodowymi problemami. Kariera prawnika znów zawiśnie na włosku.

Nie przegap: Na Wspólnej, odcinek 2977: Darek dowie się, że zabił swoje dziecko! Aneta nie daruje mu poronienia - ZWIASTUN

Żbik stanie przed komisją adwokacką – prawdopodobnie znowu straci możliwość wykonywania zawodu… Po południu w 2976 odcinku "Na Wspólnej" Darek znajdzie kopertę z wynikami badań na ojcostwo, jednak Aneta nie pozwali mu ich przeczytać. Dla Żbika będzie to oznaczało, że żona jest w ciąży z Jankowskim! Dojdzie do ostrej awantury!

Wreszcie Aneta w 2976 odcinku "Na Wspólnej" powie Darkowi całą prawdę. - Dziecko jest twoje, słyszysz?
- Kłamiesz, a ja przez nie straciłem miłość życia! - rzuci wściekły Żbik. Kiedy zacznie szarpać się z Anetą, żeby zobaczyć wyniki badań DNA ciężarna nagle zemdleje. Nieprzytomną Anetę karetka odwiedzie do szpitala. Tam rozegra się prawdziwy dramat.

Sprawdź też: Na Wspólnej, odcinek 2981: Aneta zabierze Darkowi wszystko! Zostawi list: "Witaj na dnie"

Na Wspólnej odc. 2976. Aneta (Dorota Krempa)
Autor: TVN Na Wspólnej odc. 2976. Aneta (Dorota Krempa)
Najnowsze