Na Wspólnej, odcinek 2962: Norbert i Agata ogłoszą przyjaciołom radosne zmiany - ZWIASTUN

2019-10-18 11:22 jkk
Na Wspólnej, odcinek 2962: Eliza (Katarzyna Chorzepa) , Jarek (Wojtek Rotowski), Norbert (Michał Malinowski), Agata (Aleksandra Radwan), Bruno (Dawid Czupryński)
Autor: X-news

Zakochani z "Na Wspólnej" ujawnią swoje plany na przyszłość! Norbert (Michał Malinowski) i Agata (Aleksandra Radwan) w 2962 odcinku "Na Wspólnej" ogłoszą paczce przyjaciół radosną nowiną. Będą musieli przemyśleć kilka ważnych propozycji i zapowiada się na to, że ich życie zmieni się diametralnie - i to na lepsze! Zobaczcie zwiastun 2962 odcinka "Na Wspólnej".

"Na Wspólnej" odcinek 2962 - poniedziałek 21.10.2019 o godz. 20.15 w TVN

W 2962 odcinku "Na Wspólnej" Norbert i Agata ogłoszą przyjaciołom ważna nowinę! Współlokatorzy będą się z nimi cieszyć, ale i nieco zasmucą... Co takiego usłyszą od Norberta?

Norbert w imieniu obojga w odcinku 2962 "Na Wspólnej" wygłosi takie oto słowa: - Sprawa jest taka, że wyjeżdżamy. Norbert i Agata są lubiani w zasadzie przez wszystkich - jak sobie poradzą mieszkańcy "Na Wspólnej", kiedy para ich opuści?

Czytaj też: "Na Wspólnej", odcinek 2994 - Darek zapomni o Kasi! Znajdzie nowe kochanki

Zwłaszcza Bruno będzie miał powody do niepokoju. W ostatnim czasie to właśnie Norbert będzie pomagał mu w walce z uzależnieniem od narkotyków. Również 2962 odcinku "Na Wspólnej" przyjaciel po raz kolejny go uratuje...

Na szczęście, ani Bruno, ani Eliza (Katarzyna Chorzepa), ani Jarek (Wojtek Rotowski) nie będą tęsknili długo. Norbert w odcinku 2962 "Na Wspólnej" uspokoi od razu zebranych przyjaciół i doda: - Na pół roku. Czyli Norbert i Agata zdecydują, że wprawdzie polecą do Afryki, ale tylko  na 6 miesięcy!

Czy ważnym powodem ograniczenia w czasie planów będzie propozycja zawodowa dla Agaty? Przekonamy się w odcinku 2962 "Na Wspólnej".

Zobacz także: "Na Wspólnej", odcinek 2771 - Michał umrze bez przeszczepu! Ile czasu mu zostało?