Na Wspólnej odc. 3220 - opis, streszczenie: Kasia denerwuje się przed ogłoszeniem wyroku w sprawie Maćka

2021-05-12 19:09 opr. jkk
Na Wspólnej odc. 3221.Michał (Robert Kudelski), Iga (Lidia Sadowa)
Autor: Radek Orzeł/ TVN Na Wspólnej odc. 3221.Michał (Robert Kudelski), Iga (Lidia Sadowa)

"Na Wspólnej" odcinek 3220 w środę 12.05.2021 o godz. 20.15. "Na Wspólnej" odcinek 3220 - opis, streszczenie: Dziś dobiega końca proces Maćka. Kasia denerwuje się przed ogłoszeniem wyroku, ale Biernacki pozostaje spokojny. Ma bowiem za świadka Sylwię, a ona zawsze go chroniła. Nie zdaje sobie jednak sprawy, że poprzedniego dnia z dziewczyną spotkał się Darek.

Próbując poprawić wizerunek Włodka w oczach Marii, Roman przyprowadza do baru dwie atrakcyjne kobiety. Panie bez skrępowania rzucają się na Ziębę, wspominając dawne czasy. Maria jest zaskoczona, podobnie jak jej mąż.

Emil, zmęczony oskarżeniami Pawła, że chodzi mu jedynie o spadek po Gustawie, zamierza opuścić Polskę. Niestety, wpada pod samochód, gdy ucieka przed bandytami.

Prasa rozpisuje się o sytuacji, do jakiej doszło na oddziale Kamila. Kolega Ostrowskiego, Piotr, razem z kolegami z zespołu zorganizowali w szpitalu specyficzny koncert, palą też trawkę. Hoffer jest wściekły, a kiedy Arek obraca całą sytuację w żart, denerwuje się jeszcze bardziej. Starszy z lekarzy świetnie się bawi - do czasu, aż otrzymuje wyniki badań przyjaciela.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze