Na Wspólnej odc. 3131 - opis, streszczenie: Daria dowiaduje się co zrobiła Adamowi

2020-11-26 16:24 opr. jkk
Na Wspólnej odc. 3143. Daria (Patrycja Topajew), Adam (Marcin Rogacewicz)
Autor: Radek Orzeł/ TVN Na Wspólnej odc. 3143. Daria (Patrycja Topajew), Adam (Marcin Rogacewicz)

"Na Wspólnej" odcinek 3131 w czwartek 26.11.2020 o godz. 20.15. "Na Wspólnej" odcinek 3131 streszczenie: Kamil dowiaduje się, że nowy ukochany Janiny to kardiochirurg ze Stanów Zjednoczonych. Nabiera podejrzeń i postanawia sprawdzić Stanleya. Znajomy profesor potwierdza wszystkie obawy - taki lekarz nie istnieje. Tymczasem Muszko czai się na dziecińcu kamienicy, czekając na rywala. Kiedy ten się pojawia, mierzy do niego ze strzelby.

Renata darzy Rocha wielką sympatią. Idą razem na wernisaż, potem Kraszewska odwiedza fotografa w pracowni i dziękuje mu pocałunkiem.

Sławek chce złożyć córce wizytę w mieszkaniu Adama. Zastaje tam jednak tylko załamanego, pijanego Namysłowskiego. Dowiaduje się, że dziewczyna przeprowadziła się do jego brata. Dziedzic mówi o wszystkim Darii. Dzięki temu zdaje sobie ona sprawę, co zrobiła byłemu ukochanemu.

Kajetan może już opuścić szpital. Jest bardzo szczęśliwy. Cieślik nie potrafi cieszyć się razem z synem. Myśli wyłącznie o zemście na Madczaku, który będąc pod wpływem alkoholu, postrzelił chłopca. Pozostaje jednak bezsilny wobec chronionego przez posłów koła myśliwskiego. Nieoczekiwanie otrzymuje pomoc od Wojtka Szulca.

Najnowsze