Na Wspólnej, odc. 1448 - streszczenie, opis. Emilka z synkiem wracają do domu

2011-08-29 4:45 oprac. Agnieszka Tomczak

Emilka z synkiem wychodzą ze szpitala. W domu dziewczyna jest pouczana w jaki sposób powinna zajmować się niemowlęciem. Ewa gubi portfel. Na szczęście, przypadkowy przechodzień oddaje zgubę właścicielce. Mężczyzna jest ornitologiem. Sara diametralnie zmienia nastawienie do Igora. Nowak próbuje z nią o tym porozmawiać.

Emilka wychodzi z synkiem ze szpitala. Ludwika zarządza, że Jaś będzie spał w kołysce po Rafale. Emilce niestety nie jest łatwo wejść w rolę matki, kiedy ma obok siebie swoją mamę i ciocię Ludwikę, z których radami musi się liczyć. A każda z nich wie przecież najlepiej, jak należy zajmować się niemowlakiem.

>>> Na Wspólnej - wszystko o serialu TVN na SUPERSERIALE.pl

Ewa przychodzi do biura podróży. Nagle orientuje się, że zgubiła portfel. Na szczęście zguba szybko się znajduje - odnosi ją przypadkowy przechodzień, Eryk Kuśnierz. W ramach podziękowań Ewa zaprasza Kuśnierza na kawę do baru Ziębów. Tam okazuje się, że Eryk ma bardzo intrygujący zawód.

>>> Chcesz dostawać streszczenia na e-mail? Zapisz się na naszą listę miłośników seriali

Do Sary docierają sygnały, że jej ojciec jednak miał rację - Igor jest "tanim" podrywaczem. Czuje się zraniona. Tymczasem Nowak nie ma pojęcia z jakiego powodu Sara tak bardzo zmieniła wobec niego swoje nastawienie. Próbuje to z nią wyjaśnić, ale prowadzi to tylko do kolejnych nieporozumień.