Na Wspólnej, odc. 1340 - streszczenie, opis. Igor jedzie do szpitala

2011-07-07 4:35

Brzozowscy pożyczają od znajomych pieniądz na okup dla porywacza. Marek chce pogodzić się z żoną i prosi Olę i Małgosię, by nie wracały wieczorem do domu. Igor dowiaduje się, że Magda rodzi.

Michał odbiera kolejny telefon od porywacza. Czasu na zebranie pieniędzy na okup jest coraz mniej. Brzozowscy starają się pożyczać od każdego, kto dysponuje jakąkolwiek gotówką. Inspektor Kuch, policyjny spec od porwań, nadal nic nie wie o żądaniach porywacza. Ale, jakby coś przeczuwając, ostrzega Michała przed dawaniem okupu.

>>> Na Wspólnej - wszystko o serialu TVN na SUPERSERIALE.pl

Halinka namawia Dankę na zrobienie Markowi pikantnej niespodzianki. Przekonuje, że dzięki temu Zimińscy szybciej się pogodzą. Stefan też ma dla Marka rady dotyczące postępowania z kobietami. W końcu Marek decyduje wcielić je w życie. Prosi Olę i Gosię, żeby zostawiły jemu i Dance wolne mieszkanie na cały wieczór.

>>> Chcesz dostawać streszczenia na e-mail? Zapisz się na naszą listę miłośników seriali

Igor jest przejęty faktem, że właśnie mija termin porodu Magdy. Prosi Zuzę, by zadzwoniła do matki Magdy i upewniła się, czy wszystko jest w porządku. Okazuje się, że dziewczyna właśnie rodzi. Słysząc to, Igor bez namysłu biegnie do szpitala.

Najnowsze