Dramat gwiazdy Na Wspólnej. Pierwszy raz Grażyna Wolszczak powiedziała o chorobie i strasznych powikłaniach

i

Autor: Instagram Dramat gwiazdy Na Wspólnej. Pierwszy raz Grażyna Wolszczak powiedziała o chorobie i strasznych powikłaniach

Dramat gwiazdy Na Wspólnej. Pierwszy raz Grażyna Wolszczak powiedziała o chorobie i strasznych powikłaniach

2021-06-27 21:19

Grażyna Wolszczak, znana jako Basia z "Na Wspólnej" podzieliła się ze wszystkim dramatycznymi przeżyciami związanymi z poważną chorobą, która doprowadziła do fatalnych powikłań! 62-letnia gwiazda "Na Wspólnej" ostatnio została blondynką i zupełnie zmieniła wygląd! Czy za metamorfozą Wolszczak stoi choroba, o której pierwszy raz powiedziała głośno? Popularna aktorka nie chce dłużej ukrywać, że teraz wygląda świetnie, dba o zdrowie, ale jeszcze niedawno miała poważne problemy. Było z nią naprawdę źle. Oto co Wolszczak powiedziała o chorobie, która miała duży wpływ na jej wygląd!

Na co chorowała Grażyna Wolszczak? Czy dlatego zmieniła fryzurę i kolor włosów?

Grażyna Wolszczak, czyli Basia Brzozowska z "Na Wspólnej" ma za sobą trudne przejścia. Niedawno aktorka poddała się zaskakującej metamorfozie i zupełnie zmieniła swój wizerunek. Za tak radykalną przemianą gwiazdy "Na Wspólnej", która teraz jest blondynką kryje się coś więcej! Poważna choroba, która dla wielu pacjentów kończy się nawet śmiercią i która dopadła Wolszczak zupełnie niespodziewanie. Właśnie aktorka udzieliła szczerego wywiadu, w którym opowiedziała o swoich problemach ze zdrowiem. A na swoim Instagramie wyjaśniła skąd zmiana w jej wyglądzie! Okazuje się, że Wolszczak jest pod stałą opieką specjalistów.

Nie przegap: Armagedon nad mieszkaniem Katarzyny Cichopek! Gwiazda musiała ratować wszystko w ostatniej chwili - WIDEO, ZDJĘCIA

Choroba Wolszczak nie była żadną tajemnicą, ale dopiero teraz gwiazda "Na Wspólnej" przyznała się jaki wpływ na jej organizm miała walka z koronawirusem, który dopadł ją niespodziewanie. Przeszła chorobę całkiem nieźle, jak jakieś ciężkie przeziębienie z wysoką temperaturą i kaszlem, ale później jeszcze długo była osłabiona. Po dwóch miesiącach aktorka z "Na Wspólnej" zauważyła straszne powikłania. Co się jej stało?

- Zaczęły się straszne problemy z włosami. Przez wiele tygodni bardzo mi wypadały. Rzuciłam się wtedy na wszystkie polecane suplementy diety, wcierki, robiłam mezoterapię głowy. Nawet kas laserowy wypożyczyłam z zaprzyjaźnionej klinki. Sama nie wiem co mi pomogło, ale najważniejsze, że w końcu przestały wypadać i teraz odrastają - wyznała w rozmowie z z tygodnikiem "Na żywo".

M jak miłość. Trudno uwierzyć w to co się dzieje w domu Kingi i Piotrka! Ostatnie chwile przed katastrofą

Sprawdź też: Na Wspólnej. To w tym domu Kinga była uwięziona przez psychopatę z podejrzaną Klaudią! Odnajdą ją martwą?

Nowa fryzura Wolszczak to właśnie efekty choroby i problemów z włosami. Gwiazda "Na Wspólnej" jest pod opieką świetnego fryzjera, który wpadł na pomysł blondu. - Bartek Janusz, bo o nim mówię, wyliczył, że w czerwcu, 20 lat temu spotkaliśmy się po raz pierwszy. Od tamtej pory pracujemy razem. To on postanowił uczcić jubileusz spektakularną zmianą mojej fryzury - dodała w wywiadzie Wolszczak.

Serialowa Basia z "Na Wspólnej" zdradziła też sekret świetnego wyglądu! Na Instagramie ujawniła, że w wieku 62 lat wciąż wygląda fenomenalnie, bo czuwają nad nią specjaliści. Poza tym dba o dietę, zdrowo się odżywia i sporo się rusza.

- Nie będę ściemniać, że natura, że geny wyłącznie, a włosy na słońcu same się rozjaśniły (jak tłumaczyła się nauczycielom w podstawówce moja przyjaciółka, która wylała sobie na głowę butelkę wody utlenionej ?) A wyglądam tak dzięki regularnej opiece.  I to jest chyba słowo klucz: regularnie! Jadąc do Wrocławia lub Poznania wstępuję do Łodzi na zabieg (twarz lub ciało) który pobudza mój własny kolagen do pracy: falą radiową, akustyczną, laserem czy mezoterapią. Starzeję się, jak każdy, tylko że wolniej. Doktoressa robi cały plan terapeutyczny i delikatnie, nie zmieniając rysów twarzy (mój ulubiony termin „baby- botoks” ?) pomaga zachować świeżość tak długo jak się da - napisała.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze