M jak miłość

Zaskakująca zmiana Wojtusia z M jak miłość. Feliks Matecki zakończył ważny etap życia i zrobił się z niego niezły przystojniak - ZDJĘCIA

2023-07-18 12:29

Feliks Matecki stracił rolę Wojtusia w "M jak miłość" dwa lata temu, ale w świadomości widzów chyba na zawsze pozostanie przybranym synem Joasi (Barbara Kurdej-Szatan), dzieckiem zaginionej Małgosi (Joanna Koroniewska) i zmarłego Tomka Chodakowskiego (Andrzej Młynarczyk)! Oczywiście póki Wojtuś żyje, a Matecki nie zostanie uśmiercony w serialu, 15-letni aktor ma szanse na powrót do "M jak miłość". Jeśli nastąpi chwila, w której Wojtuś wróci do rodziny Mostowiaków, nie będzie już tym samym chłopcem, który zniknął bez pożegnania z bliskimi. Ostatnio Matecki przeszedł zaskakującą przemianę, Zmężniał, wyrósł na niezłego przystojniaka i skończył ważny etap życia. Zobacz jego nowe ZDJĘCIA.

Feliks Matecki ma szansę na powrót w "M jak miłość"! Nie uśmiercą Wojtusia Chodakowskiego

Znany z roli Wojtusia w "M jak miłość" Feliks Matecki nie daje o sobie zapomnieć! Co prawda jak ognia unika odpowiedzi na pytania fanów czy wróci do obsady serialu, w którym debiutował jako 6-latek i spędził niemal całe dzieciństwo, ale jest w stałym kontakcie ze swoimi followersami na Instagramie. Tak jak nagle Matecki odszedł z "M jak miłość", a w zasadzie stracił pracę w związku ze zwolnieniem Barbary Kurdej-Szatan, tak samo niespodziewanie Wojtuś znów może się pojawić u Mostowiaków. Losy przybranego syna Joasi zapewne jeszcze przez długi czas pozostaną niewyjaśnione.

Feliks Matecki ostatni raz zagrał w "M jak miłość" w grudniu 2021 roku, ale pracę na planie serialu skończył już latem. Kiedy kręcił ostatnie odcinki z udziałem Wojtusia przed jego wyjazdem na obóz piłkarski, przed tym jak Joasia z ukochanym Leszkiem (Sławek Uniatowski) planowali podróż do Francji, nie miał pojęcia, że będzie musiał na zawsze rozstać się z serialem. Dlatego do tej pory o Wojtusiu nikt u Mostowiaków nie wspomina.

W nowym sezonie "M jak miłość" raczej ani Barbara (Teresa Lipowska) ani jej bliscy nie wymienią nawet imienia syna Małgosi i Tomka. Przepadł bez śladu, nie wiadomo co się z nim dzieje, gdzie i z kim mieszka. Póki jednak Wojtuś żyje, a Matecki nie został uśmiercony na ekranie, jest cień nadziei, że kiedyś pojawi się w domu Mostowiaków w Grabinie. Na razie 15-latek ma dłuższą przerwę od grania.

Feliks Matecki skończył szkołę i zmienił wygląd!

Tuż przed wakacjami Feliks Matecki na Instagramie pochwalił się zmianami jakie zaszły w jego życiu. Na profilu ekranowego Wojtusia z "M jak miłość" pojawiły się jego zdjęcia z zakończenia szkoły podstawowej. Matecki po egzaminach ósmoklasisty odebrał dyplom absolwenta. W tym ważnym wydarzeniu towarzyszyli mu rodzice, którzy także są aktorami - Anna i Łukasz Mateccy. Tym samym zakończył pewien ważny etap. Od września były aktor z "M jak miłość" zacznie naukę w szkole.

Póki co Feliks Matecki korzysta z wakacji i eksperymentuje z wyglądem! Właśnie 15-latek znów przeszedł radykalną metamorfozę - mocno skrócił włosy i po takiej przemianie wygląda na znacznie dojrzalszego. Fani zauważyli też, że z Mateckiego zrobił się prawdziwy przystojniak.

Najnowsze