M jak miłość

Z nowej ramówki M jak miłość wyleci ważny bohater? Nie tylko Kasia i Jakub zajmą miejsca zdrajców i nieobecnych - ZDJĘCIA

Ciekawe wieści z "M jak miłość"! Wiele wskazuje na to, że może powstać nowa ramówka serialu. Fani jasno dali znać, że czas na zmiany. Czy z ramówki usunięty zostanie jeden z najważniejszych bohaterów? Kiedy nad morzem nagrywano sceny z udziałem Kasi (Paulina Lasota) i Jakuba (Krzysztof Kwiatkowski) oraz Anety (Ilona Janyst) z Olkiem (Maurycy Popiel) po raz pierwszy padło, że może kręcą nową ramówkę? Raczej tym razem powstały sceny ze skromnego ślubu Kasi i Jakuba z udziałem Chodakowskich jako świadków. Nie mniej pomysł zmiany ramówki pozostał w mocy. Czy wylecą z niej zdrajcy i wiecznie nieobecni? Zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ!

M jak miłość. W nowej ramówce zabraknie ważnych postaci? Fani stawiają na miłość bez zdrad! 

Kiedy plan "M jak miłość" na dwa dni przeniósł się nad polskie morze z udziałem czwórki gwiazd, gruchnęła wieść, że kręcone są sceny ze ślubu Jakuba i Kasi - pisaliśmy o tym jako pierwsi. Świadkami państwa młodych mogą zostać jedynie obecni na tym samym planie doktorostwo Chodakowscy, Aneta z Olkiem. Już są podejrzenia, że to właśnie śliczna, łagodna i dobra Kasia zostanie przyjaciółką Anety i tak zajmie miejsce zdradzieckiej Izy (Adriana Kalska). Czy te zmiany znajdą swój obraz w nowej czołówce?

O ewentualnych zmianach w czołówce "M jak miłość" pisaliśmy TUTAJ. Wówczas po raz pierwszy padły słowa o zmianie - niewierną żonę Marcina, Izę miałaby zastąpić Aneta, żona Olka. Ale co będzie w takim razie z Marcinem?

- To już koniec Chodakowskich - ogłosił Mikołaj Roznerski w ostatnich przed wakacjami "Kulisach M jak miłość". Czy to może oznaczać, że z nowej czołówki zniknie cała rodzina Marcina z Izą i dziećmi?

Kiedy zapytaliśmy fanów "M jak miłość" na naszym profilu na Facebook-u kogo chcieliby zobaczyć w nowej czołówce "M jak miłość", padły jednoznaczne odpowiedzi. Do wyboru daliśmy 4 pary: Kasię z Jakubem, Anetę z Olkiem, Anitę (Melania Grzesiewicz) z Kamilem (Marcin Bosak) i Marcina z Kamą (Michalina Sosna). Wierni widzowie sagi rodu Mostowiaków stawiają na kochające się, wierne sobie pary, które potrafią przetrwać najgorsze! A zdrajców widzieć już nie chcą. 

Wszyscy 😊

- Też tak myślę. Oprócz Marcina... 

- Anita i Kamil oraz Aneta i Olek

- Marcin i Kama😋

- Nie pasuje Kama do Marcina, głupoty

- Dokładnie tak samo uważam 

- Po prostu przekonamy się kto ma rację...

- Kasia i Jakub super para wyglądaja nawet pasują do siebie ❤️

- Olek i Aneta , Kamil i Anita, Jakub i Kasia a Marcin jest😅

- Anita i Kamil, Aneta i Olek. Obstawiałabym też Kasię i Jakuba, ale oni są dosyć nową parą, więc marne szanse, by dołączyli do ramówki 😛

- Wszyscy na to zasługują

- Wszyscy są super!

- Jagoda z ojcem

- Właściwie to cała czołówka powinna się zmienić

- Aneta i Olek, są najdłużej parą 🙂

Tylko jeden fan "M jak miłość" uznał, że Iza powinna zostać w czołówce serialu. Być może jeszcze wierzy, że to niegdyś cudne małżeństwo uda się jakoś poskładać. 

- Na pewno Kasia i Jakub Marcin i Iza!

Być może po wakacjach zobaczymy nową czołówkę "M jak miłość". Czy zabraknie w niej nie tylko Izy, ale najważniejszego Chodakowskiego, Marcina i dzieci? Czy usunięta zostanie Sonia (Barbara Wypych), która wraz z Jankiem (Tomas Kollarik) nie wraca do Grabiny?

Nie przegap: M jak miłość po wakacjach. Mostowiakowie zapomną o ukochanym wnuku Barbary! Podzieli los swojej matki - ZDJĘCIA

M jak miłość ZWIASTUN nowego sezonu po wakacjach. Aresztowanie Andrzeja. Marcin i Kama będą razem!
Listen on Spreaker.
Najnowsze