Wielkie zmiany w M jak miłość. Seksowna prawniczka Kamila u boku PIotrka Zduńskiego!

2020-02-15 19:08 sz
M jak miłość, odcinek 1504: Piękna Kamila odbije Kindze Piotrka? Nowa prawniczka pojawi się w kancelarii
Autor: Instagram Marcin Mroczek, MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1504: Piękna Kamila odbije Kindze Piotrka? Nowa prawniczka pojawi się w kancelarii

Do obsady serialu "M jak miłość" dołączyła Anna Gorajska. Aktorka znana z serialu "Dziewczyny ze Lwowa" wcieli się w seksowną prawniczkę Kamilę Jabłońską. Po raz pierwszy pojawi się na ekranie w 1504 odcinku "M jak miłość". Rozpocznie pracę w kancelarii u boku Piotrka Zduńskiego (Marcin Mroczek). Czy Kinga (Katarzyna Cichopek) będzie mieć powód do zazdrości? Co połączy Piotrka z Kamilą? To się wyjaśni w "M jak miłość" dopiero wiosną 2020!

"M jak miłość", odcinek 1504 - poniedziałek, 30.03.2020, o godz. 20.55 w TVP2

Obsada serialu "M jak miłość" zmienia się jak w kalejdoskopie. Z oryginalnego składu aktorów i aktorek zostało już tylko 9 osób, a w ostatnich miesiącach nadeszły kolejne zmiany. Na ekranie nie zobaczymy już Joanny Jarmołowicz, Kapra Kuszewskiego czy Karoliny Sawki. Na szczęście scenarzyści "M jak miłość" nie dadzą widzom wytchnienia i wprowadzą do serialu nową postać.

W 1504 odcinku "M jak miłość" na ekranie zobaczymy Anne Gorajską. Fani polskich seriali mogą kojarzyć ją z serialu "Dziewczyny ze Lwowa", gdzie wciela się Ulianę Pawluczenko. Według doniesień "Świata Seriali" w "M jak miłość" zagra Kamilę Jabłońską. Nowa bohaterka pojawi się w kancelarii. To oznacza, że będzie współpracować z Andrzejem (Krystian Wieczorek), Wernerem (Jacek Kopczyński) i Piotrkiem. Na razie nie wiadomo, co przywiedzie ją do Warszawy. 

ZOBACZ TEŻ >>> M jak miłość, odcinek 1497: Kinga zdradzi Piotrka z Pawłem? To ona sprowokuje szwagra - WIDEO

Ze zdjęcia z Marcinem Mroczkiem można wywnioskować, że Kamila w "M jak miłość" znajdzie się blisko Piotrka. Czy to znaczy, że Kinga powinna zacząć obawiać się o swoje małżeństwo? Piękna, młoda prawniczka z pewnością może stać się powodem do zazdrości. Szczególnie, że w ostatnich odcinkach Piotrek oddalił się od rodziny, a w dodatku zauważył, że Paweł (Rafał Mroczek) niebezpiecznie zbliżył się do jego żony. Co z tego wyniknie? Przekonamy się już w marcu. 

Wyświetl ten post na Instagramie.
#wakacje ,#actress ,#actorslife ,#happytime ,#aktorka , Post udostępniony przez Anna Gorajska (@gorajska.anna.karolina)
Najnowsze