M jak miłość, odcinek 1483: Piotrek zdradzony przez Kingę. Będzie błagała, żeby wrócił! - ZWIASTUN

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1483: Piotrek zdradzony przez Kingę. Będzie błagała, żeby wrócił! - ZWIASTUN

M jak miłość, odcinek 1483: Piotrek zdradzony przez Kingę. Będzie błagała, żeby wrócił! - ZWIASTUN

2020-01-07 20:25

W 1483 odcinku "M jak miłość" Kinga (Katarzyna Cichopek) nie przyzna się Piotrkowi (Marcin Mroczek), że Paweł (Rafał Mroczek) ją pocałował i chciał poderwać. Co będzie dalej z rodziną Zduńskich? Czy Piotrek dowie się o zdradzie brata? Jedno jest pewne, w 1483 odcinku "M jak miłość" Kingę dopadną wyrzuty sumienia, poczuje się wyjątkowo podle. I zacznie błagać Piotrka, żeby wreszcie wrócił do domu. Jaki będzie ciąg dalszy pocałunku Kingi i Pawła?

"M jak miłość" odcinek 1483 - wtorek, 7.01.2020, o godz. 20.55 w TVP2

W 1483 odcinku "M jak miłość" Paweł pocałuje Kingę na weselu Magdy (Anna Mucha) i Andrzeja (Krystian Wieczorek). Zrobi to po pijaku, ale przez cały dzień będzie wpatrywał się pożądliwie w bratową. Zupełnie jakby się w niej zakochał!

Zduński do tego stopnia pogubi się w swoich uczuciach, że zacznie zazdrościć Piotrkowi żony. Aż wreszcie powie Kindze, że dla niego jest ideałem kobiety. Jakby tego było mało Paweł znów zacznie pić! 

Właśnie pod wpływem alkoholu straci nad sobą panowanie. Pocałunek Pawła w 1483 odcinku "M jak miłość" zaskoczy Kingę. Do tego stopnia, że nie ukryje swojego oburzenia. - Znowu piłeś? Przecież wiesz, że ty i wódka to słabe połączenie! Jeżeli jeszcze raz złapię cię na piciu, to pożałujesz!
- To się nigdy więcej nie powtórzy...
- Ja myślę! - rzuci Kinga.

Patrz też: M jak miłość, odcinek 1483: Julka upokorzona na ślubie. Paweł zakocha się w Kindze!

Żeby nie psuć ślubu i nie prowokować rodzinnej awantury w 1483 odcinku "M jak miłość" Kinga ukryje przed Piotrkiem, że Paweł ją pocałował. Poprosi jednak męża, by już dłużej nie wyręczał się bratem i obsadzał Pawła w roli ojca ich dzieci, głowy ich rodziny.

Poza tym w 1483 odcinku "M jak miłość" Zduńska będzie miała dosyć ciągłych wyjazdów męża do pracy do Niemiec.
- Musisz pogadać z Adasiem! Mam dość! Musisz wrócić do domu na stałe, kasa to nie wszystko. Jesteśmy rodziną i musimy trzymać się razem...
- Kotku wiem, że jesteś przemęczona, ale musisz wytrzymać. Ograniczę pracę w Berlinie na tyle, na ile się da. Zresztą do końca niedużo zostało, raptem miesiąc. Będę teraz częściej przyjeżdżał. I poproszę Pawła, żeby ci bardziej pomagał... - zapewni Piotrek.

Te słowa spotkają się z gwałtowną reakcją Kingi. - Nie! - krzyknie. A widząc zdziwioną minę ukochanego złagodzi swój ton.
- Paweł ma swoje życie, nie możemy go obciążać swoimi kłopotami. Jeżeli to jest miesiąc, tak jak mówisz, to jakoś wytrzymam... Tylko proszę, nie proś nikogo o pomoc...

Sprawdź też: M jak miłość, odcinek 1487: Kinga nie przyzna się Piotrkowi do pocałunku z Pawłem! Zerwie relacje ze szwagrem

Piotrek w 1483 odcinku "M jak miłość" zacznie coś podejrzewać. - W porządku... Ale co się stało? Pokłóciłaś się z Pawłem?
- Nie, on i tak ciągle mi pomaga. Po prostu nie możemy wciągać go we wszystkie nasze sprawy. Przepraszam, jestem przemęczona... - wykręci się Kinga. 

M jak miłość odc. 1483. Kinga (Katarzyna Cichopek), Piotrek (Marcin Mroczek)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1483. Kinga (Katarzyna Cichopek), Piotrek (Marcin Mroczek)
M jak miłość odc. 1483. Kinga (Katarzyna Cichopek), Piotrek (Marcin Mroczek), bliźniaczki - Emilka i Zuzia

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1483. Kinga (Katarzyna Cichopek), Piotrek (Marcin Mroczek), bliźniaczki - Emilka i Zuzia
M jak miłość odc. 1483. Kinga (Katarzyna Cichopek), Paweł (Rafał Mroczek)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1483. Kinga (Katarzyna Cichopek), Paweł (Rafał Mroczek)
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze