M jak miłość

Wielka awantura Piotrka z Wernerem na planie M jak miłość! Nie mogli sobie darować - ZDJĘCIA, WIDEO

Ale awantura na planie "M jak miłość"! I to między kim! Szanowani prawnicy kancelarii Budzyńskiego (Krystian Wieczorek) i Wernera nie szczędzili sobie złośliwości w wykonaniu grających ich aktorów, Marcina Mroczka i Jacka Kopczyńskiego. Piotrek Zduński i Adam Werner kpili z siebie nawzajem i padły mocne słowa! Zobacz jak TO wygląda w GALERII ZDJĘĆ, które wyciekły w trakcie nagrywania nowych ujęć do "M jak miłość"!

Wielka awantura na planie M jak miłość w wykonaniu Piotrka i Wernera! O co im poszło?

Podczas pracy nad nowymi odcinkami "M jak miłość" wybuchła koszmarna awantura! Tym razem to nie tylko żarty, bo grający Piotrka Marcin Mroczek zrobił z tego materiał, który opatrzył jeszcze stosownym komentarzem. Jacek Kopczyński nie pozostał koledze z planu dłużny, bo obśmiał głośno jego słowa. O co poszło dwóm szanowanym prawnikom z kancelarii Budzyńskiego i Wernera? 

- Dzisiaj, słuchajcie, w najlepszej kancelarii warszawskiej, najlepszy prawnik w mieście - tak Mroczek zaczął opis zdarzeń na planie "M jak miłość" do filmu wideo, który szybko opublikował na swoim profilu na Instagramie. I zaraz się zaczęło, bo dodał: - Oczywiście mówię o sobie!

Na te słowa Werner z "M jak miłość" wybuchł gromkim śmiechem, który Zduński starał się przekrzyczeć. - Bo ten tu to tylko mu dziewczyny w głowie - powiedział patrząc na Adasia. - Werner kurna zmienia dziewczyny, nawet bardziej, niż Paweł...

Gdyby ktoś nie dosłyszał tego, co próbował Mroczek wykrzyczeć na tle śmiechu Wernera, na materiale WIDEO aktor dodał dopisek: - Werner w serialu ściga się z Pawłem w ilości rozkochanych w sobie dziewczyn. Dlatego zrzuca na mnie najcięższe sprawy - pożalił się serialowy mecenas Zduński. 

A jak Wy myślicie, który z nich jest lepszym prawnikiem w "M jak miłość" i ma rację w tej aferce? Dajcie znać w sondzie na końcu tekstu! 

Wielka awantura Piotrka z Wernerem na planie M jak miłość! Nie mogli sobie darować - ZDJĘCIA, WIDEO
Sonda
Który prawnik jest lepszy w swoim fachu w "M jak miłość": mecenas Zduński, czy Werner?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze