Uniatowski odchodzi z M jak miłość. Dramatyczny koniec miłości Joasi i Leszka w 1593 odcinku - ZDJĘCIA

i

Autor: MTL Maxfilm Uniatowski odchodzi z M jak miłość. Dramatyczny koniec miłości Joasi i Leszka w 1593 odcinku - ZDJĘCIA

Uniatowski odchodzi z M jak miłość. Dramatyczny koniec miłości Joasi i Leszka w 1593 odcinku - ZDJĘCIA

To już naprawdę koniec w "M jak miłość" miłości Joasi i Leszka! Zupełnie nie tego spodziewali się fani, kibicując związkowi bajecznie bogatego i zakochanego na zabój Krajewskiego i niezdecydowanej Chodakowskiej (Barbara Kurdej-Szatan). Ale, niestety Joasia wróci z Francji i tak naprawdę nikt na nią nie będzie czekał. Po Leszku ani śladu, a uczucia Michała (Paweł Deląg) już mocno oziębną... Widzowie, którzy czekali na to, że Joasia i Leszek wpadną sobie w ramiona po jej powrocie z Francji, będą zawiedzeni. Sławek Uniatowski już nie wróci do "M jak miłość"! Zobacz jak wyglądał związek tej pary w GALERII ZDJĘĆ!

"M jak miłość" odcinek 1593 - wtorek 25.05.2021, o godz. 20.55 w TVP2

W 1593 odcinku "M jak miłość" Joasia z Wojtkiem (Feliks Matecki) nareszcie wrócą do Polski. Ale wygląda na to, że Chodakowska mocno przesadziła z nieobecnością, bo nikt tu tak naprawdę nie będzie na nią czekał!

Wprawdzie Michał w 1593 odcinku "M jak miłość" ucieszy się na widok dawnej ukochanej i powita ją radośnie w wydawnictwie, ale to już nie będzie ten żar tęsknoty i miłości, do których pisarz Joasię przyzwyczaił - jako pierwsi pisaliśmy o tym TUTAJ

- Wreszcie! Już myślałem, że się nie doczekam - wykrzyknie Michał na widok Joasi i Wojtka i uściska ją po przyjacielsku. 

Joasia na jakiś czas zamieszka nawet u Michała w 1593 odcinku "M jak miłość", ale tylko dlatego, że Kamil (Marcin Bosak) będzie remontował dom, do którego ma zamiar się przeprowadzić. Ale nigdzie nie będzie Leszka!

Zobacz także: M jak miłość: Łukasz okrutnie zemści się na Patrycji! Oszuka Kasię i znów wyjdzie z niego drań

Joasia odchodzi z M jak miłość. Będzie w ciąży i w potrzasku! Zostawi Michała i Leszka - WIDEO
M jak miłość, odc. 1525: Joasia (Barbara Kurdej-Szatan), Leszek (Sławek Uniatowski)

i

Autor: MTL Maxfilm

Joasia dowie się w 1593 odcinku "M jak miłość", że Leszek wyjechał z Polski z zupełnie nową kobietą! I tak wszystkie wahania Joasi, czy chce być z Michałem, czy z Leszkiem, stracą wszelkie znaczenie...

Jak pamiętamy, Leszek wielokrotnie przysięgał Joasi w "M jak miłość", że zawsze będzie ją kochał. To przez nią wyruszył na straceńczą podróż w Himalaje, podczas której o mały włos straciłby życie. To na ten temat Michał nie pisnął jej ani słówkiem, wykorzystując sytuację, aby udawać, że jego rywal nie żyje.

Leszek oświadczał się Joasi w "M jak miłość" wielokrotnie, ale za każdym razem dostał kosza. W związku tej pary "namieszała" też ostro była kochanka Krajewskiego, Nina (Agnieszka Judycka), która twierdziła, że jest w nim w ciąży, a kiedy straciła dziecko zaczęła oboje nękać. Leszek za każdym razem bardzo przeżywał odrzucenie ukochanej Joasi, ale wygląda na to, że długa rozłąka i jemu pomogła podjąć nowe decyzje na temat przyszłości. 

Joasia pod koniec ostatniego sezonu "M jak miłość" podejrzewała, że zaszła z którymś z partnerów w ciążę i ostatecznie cała ta sytuacja sercowa ją przerosła. Uciekła do Francji pomyśleć i nabrać sił u taty (Juliusz Warunek). Ale wygląda na to, Joasia myślała za długo. Nieziemsko cierpliwy Leszek znalazł w końcu inną kobietę, a i Michał jej oznajmi, że ma już inne plany na życie, niż czekanie na jej decyzje. 

Smutna wiadomość dla fanów "M jak miłość" jest taka, że piękna para, jaką tworzyli Joasia z Leszkiem już nie pojawi się na ekranie. Zobacz GALERIĘ ZDJĘĆ - jak wyglądała miłość Joasi i Leszka!

Czytaj też: M jak miłość, odcinek 1593: Śmierć u Chodakowskich. Joasia ściągnie do Polski nieszczęście

M jak miłość, odc. 1501. Joasia (Barbara Kurdej-Szatan), Leszek (Sławek Uniatowski)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odc. 1501. Joasia (Barbara Kurdej-Szatan), Leszek (Sławek Uniatowski)
M jak miłość, odc. 1501. Leszek (Sławek Uniatowski)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odc. 1501. Leszek (Sławek Uniatowski)
M jak miłość, odcinek 1501: Leszek (Sławek Uniatowski), Michał (Paweł Delag)

i

Autor: TVP/VOD
M jak miłość odc. 1426. Joasia (Barbara Kurdej-Szatan), Leszek Krajewski (Sławomir Uniatowski)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1426. Joasia (Barbara Kurdej-Szatan), Leszek Krajewski (Sławomir Uniatowski)
M jak miłość, odc. 1479. Joasia (Barbara Kurdej-Szatan), Leszek (Sławek Uniatowski)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odc. 1479. Joasia (Barbara Kurdej-Szatan), Leszek (Sławek Uniatowski)
M jak miłość odc. 1450. Joasia (Barbara Kurdej-Szatan), Leszek (Sławomir Uniatowski)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1450. Joasia (Barbara Kurdej-Szatan), Leszek (Sławomir Uniatowski)
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze