M jak miłość: Nina (Agnieszka Judycka)

i

Autor: TVP/VOD

M jak miłość, odcinek 1467: Bezczelny atak na Joasię. Nina zażąda oddania Leszka!

2019-10-12 12:43

W 1467 odcinku "M jak miłość" Nina (Agnieszka Judycka) przejdzie do ataku. Nie będzie dłużej bawić się w podchody z Joasią (Barbara Kurdej-Szatan). Wcześniej była kochanka Leszka (Sławek Uniatowski) czaiła się i lawirowała między rywalką i Krajewskim. Teraz w 1467 odcinku "M jak miłość" zażąda od Asi oddania kochanka! I zagrozi, że się zabije.

"M jak miłość" odcinek 1467 - poniedziałek, 4.11.2019, o godz. 20.55 w TVP2

Nina w serialu "M jak miłość" jest w ciąży z Leszkiem i nie zamierza zostać samotną matką! Zawzięta była narzeczona zrobi wszystko, żeby odzyskać atrakcyjnego milionera. To nie oznacza nic dobrego dla Joasi, która jeszcze nie jest w pełni świadoma, że znalazła się na celowniku rywalki.

Przeczytaj też >>> M jak miłość. Nina powie Joasi o ciąży! Kochanka Leszka będzie chciała się zabić - WIDEO

Leszek w "M jak miłość" nie powiedział Asi, że zostanie ojcem dziecka Niny. Chodakowska nie dowie się, dopóki w 1467 odcinku "M jak miłość" była kochanka Krajewskiego sama jej tego nie powie!

- Nina jest w ciąży, bardzo zakochana w Leszku. Bardzo o jego obecność w swoim życiu walczy. I dlatego jest to dla niej bardzo trudne, że Leszek jest z Joasią. Ona walczy o siebie i o swoje dziecko. Bardzo chciałaby z Leszkiem być i tego, żeby to dziecko było częścią jego życia - powiedziała Agnieszka Judycka w "Kulisach serialu M jak miłość".

Według "Świata Seriali" w najbliższych odcinkach Nina zdecydowanie przekroczy granicę. W 1467 odcinku "M jak miłość" zaatakuje Joasię i zażąda, żeby zostawiła Leszka!
- Oddaj mi Leszka! Będziemy mieli dziecko - wykrzyczy jej prosto w twarz!

M jak miłość. Leszek Krajewski (Sławek Uniatowski), Nina (Agnieszka Judycka)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość. Leszek Krajewski (Sławek Uniatowski), Nina (Agnieszka Judycka)
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze