Ulubiona rodzina M jak miłość pokazała ZDJĘCIA ze ślubu! Malutka Hania Nowosielska rozwala system- GALERIA

i

Autor: Instagram Ulubiona rodzina M jak miłość pokazała ZDJĘCIA ze ślubu! Malutka Hania Nowosielska rozwala system- GALERIA

Ulubiona rodzina M jak miłość pokazała ZDJĘCIA ze ślubu! Malutka Hania Nowosielska rozwala system- GALERIA

W "M jak miłość" gra przesympatyczna rodzina gwiazd. Ewelina Kudeń-Nowosielska gra wyrodną matkę Poli, w którą wciela się jej prawdziwa córka Hania Nowosielska. Z kolei głowa rodziny Bartłomiej Nowosielski jest serialowym Tadeuszem Kiemliczem, który nie ma szczęścia w miłości. Tymczasem Ewelina Kudeń-Nowosielska pokazała na swoim profilu na Instagramie ZDJĘCIA ze ślubu kościelnego, na którym obecne już były córki Nowosielskich! 3 ZDJĘCIE w GALERII rozwala system - tak na ślubie rodziców wyglądała malutka Pola z "M jak miłość"!

Tak wyglądała rodzina z "M jak miłość" na ślubie! Zobacz w GALERII ZDJĘĆ!

W "M jak miłość" gra cała piękna rodzina. 6-letnia Hania Nowosielska gra córkę Kamila Polę, Ewelina Kudeń-Nowosielska jej wyrodną matkę Weronikę, a Bartłomiej Nowosielski wciela się w Tadeusza Kiemlicza. I właśnie gwiazda ujawniła ZDJĘCIA ze ślubu kościelnego, na którym obecne były już ich małe córki!

Jak wyjaśniła na swoim profilu na Instagramie pani Nowosielska ślub kościelny małżonkowie wzięli 5 lat po ślubie cywilnym. I właśnie z tego wydarzenia możemy zobaczyć ZDJĘCIA, na których malutka Hania dosłownie "rozwala system"!

Nie przegap: M jak miłość. Argasiński z Patrycją i synem Łukasza stworzą szczęśliwą rodzinę w nowym sezonie?! Niezły prezent na 75. urodziny Karola Strasburgera?

- Zdjęcia ze ślubu kościelnego, który odbył się dokładnie 5 lat po cywilnym. Wtedy byliśmy już wszyscy w komplecie 💛💛💛💛 - napisała Kudeń-Nowosielska pod serią niesamowitych ZDJĘĆ ze swojego ślubu z Bartłomiejem. 

Fani "M jak miłość" zareagowali entuzjastycznie, szczególnie ZDJĘCIA córek Nowosielskich wzbudziły sensację. 

- Trzecie zdjęcie rozwala system❤️♥️♥️♥️♥️ Kolejnych pięknych lat razem🌹 

- Och Jak Pięknie tworzycie Taka piękna rodzine samej miłości i szczęścia życzę pozdrawiam buziaki 😘😘😘😘

- Cudowni😍 fantastyczna czwórka 💪

- Błogosławieństwa Bożego dla Was na kolejne lata małżeństwa🙏💕🙏

- Gratulacje 🥳🥳🌹🌹💥💥🎉🎉💯🎶🎶💝💝💝🥂🍾🎵🥰🥰🥰

- Kochani ❤️ kolejnych pięknych rocznic 🔥😘☀️❤️

Wygląda na to, że w nowym sezonie "M jak miłość" również bohaterowie grani przez Nowosielskich zaznają nieco szczęścia. Jak Wam się podobają na ślubnych ZDJĘCIACH z prawdziwego ślubu? 

Zobacz też: M jak miłość po wakacjach. Wyrodna matka Poli odzyska córkę w nowym sezonie?! Kamil i Anita skupią się na ratowaniu małżeństwa Budzyńskich

M jak miłość ZWIASTUN nowego sezonu. Paweł dowie się o dziecku Franki. Rozwód Patrycji i Argasińskiego i duże zmiany u Chodakowskich
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze