M jak miłość. Argasiński z Patrycją i synem Łukasza stworzą szczęśliwą rodzinę w nowym sezonie?! Niezły prezent na 75. urodziny Karola Strasburgera?

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość. Argasiński z Patrycją i synem Łukasza stworzą szczęśliwą rodzinę w nowym sezonie?! Niezły prezent na 75. urodziny Karola Strasburgera?

Czy Patrycja wróci do Argasińskiego?

M jak miłość. Argasiński z Patrycją i synem Łukasza stworzą szczęśliwą rodzinę w nowym sezonie?! Niezły prezent na 75. urodziny Karola Strasburgera?

Argasiński w "M jak miłość" odzyska Patrycję (Alżbeta Lenska) i wychowa z nią syna Łukasza (Jakub Józefowicz), jak swojego? Byłoby to spełnienie marzeń podłego ordynatora (Karol Strasburger), który od początku ciąży żony taki właśnie miał plan. Grający Argasińskiego niedawno zdradził, jak tego dokona! Czy podstępny ordynator zmieni się do tego stopnia, że Patrycja jeszcze raz mu uwierzy i rzuci kochającego ją nad życie Łukasza? Byłoby to niezły prezent scenarzystów "M jak miłość" dla kończącego właśnie 75. lat Strasburgera - ze złego bohatera uczynić dobrego i szczęśliwego!

"M jak miłość" po wakacjach 2022. Argasiński stworzy rodzinę z Patrycją i małym Jasiem?

Jak pisaliśmy TUTAJ Argasiński w "M jak miłość" przejdzie wielką przemianę i zrobi absolutnie wszystko, aby odzyskać niewierną żonę. Ordynator od momentu, kiedy dowiedział się o ciąży Patrycji tak właśnie planował - będzie udawał, że nic się nie stało, dziecko jest jego i są szczęśliwą rodziną. Jego plany pokrzyżowała... miłość, ale i on sam nieźle sobie zaszkodził. Czy w nowym sezonie serialu pójdzie po rozum do głowy?

- Może nasze życie wróci do fajnej, szczęśliwej normy. Chyba wszyscy w życiu chcemy być szczęśliwi, uśmiechnięci, zdrowi i bogaci. Tylko teraz jak to zrobić? To jest problem. I czy serial może to rozwiązać. Starają się jak mogą, myślę o scenarzystach, a ja staram się jak mogę, żeby te nastroje wyglądały wiarygodnie - zdradził Karol Strasburger w wywiadzie dla "Jastrząb Post". 

Zobacz też: M jak miłość. Franka straci ciążę w nowym sezonie?! Da nadzieję Pawłowi, ale wyląduje na bloku operacyjnym - ZDJĘCIA

Argasiński z "M jak miłość" zdradził też, jak ma zamiar dokonać tego "cudu" odzyskania rodziny. Można już zapomnieć o próbach porwania Patrycji, więzienia jej, czy karmienia psychotropami. Wygląda na to, że Argasiński stanie na wyżynach mistrzostwa manipulacji lub... naprawdę się zmieni!

Tak. Namieszam. Mieszam od początku. Mam tam jedną żonę i dziecko, z którym mam pewien problem. Ponieważ ono nie jest moje. Byłem dla żony niemiły, niefajny, kombinowałem może trochę nieuczciwie. Jako lekarz nie wypadało mi tak postępować. Ale idzie poprawa – pojawia się uczucie, miłość, tęsknota i nostalgia. Takie ładne słowa, które myślą, będą dominowały -  ujawnił gwiazdor "M jak miłość". 

Grający Argasińskiego w "M jak miłość" Strasburger kończy właśnie 75. lat. Czy twórcy serialu zrobią mu z tej okazji taki wspaniały prezent i zamienią jego złego bohatera w dobrego? Przekonamy się zaraz po wakacjach!

Nie przegap: QUIZ. Porucznik Borewicz polskim Bondem PRL. Kochały się w nim wszystkie Polki! Jak dobrze pamiętasz 07, zgłoś się?

M jak miłość ZWIASTUN nowego sezonu. Paweł dowie się o dziecku Franki. Rozwód Patrycji i Argasińskiego i duże zmiany u Chodakowskich
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze