M jak miłość. Totalna metamorfoza Argasińskiego w nowym sezonie! Wszyscy się na to nabiorą - ZDJĘCIA

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość. Totalna metamorfoza Argasińskiego w nowym sezonie! Wszyscy się na to nabiorą - ZDJĘCIA

M jak miłość. Totalna metamorfoza Argasińskiego w nowym sezonie! Wszyscy się na to nabiorą - ZDJĘCIA

2022-06-30 15:27

Argasiński (Karol Strasburger) z "M jak miłość" pokaże zupełnie nową twarz w kolejnym sezonie po wakacjach! Do tej pory ordynator Jerzy Argasiński był okrutnym, bezwzględnym, wyrachowanym mężem Patrycji (Alżbeta Lenska), gotów nawet zabić, żeby zatrzymać ukochaną przy sobie. Ale nowe odcinki "M jak miłość" przyniosą totalną metamorfozę Argasińskiego. Przedsmak tego jakim człowiekiem stanie się mąż Patrycji widzieliśmy już gdy cudem przeżył zawał serca i skruszony prosił ją o wybaczenie. Ale Strasburger zapowiedział, że na tym nie koniec z przemianą jego bohatera w "M jak miłość". Poznaj szczegóły.

Jak się zmieni Argasiński w następnym sezonie "M jak miłość" po wakacjach 2022?

Nowa twarz Jerzego Argasińskiego w "M jak miłość" ujrzy światło dzienne w kolejnym sezonie po wakacjach. Ale zapowiedź tego jakim teraz człowiekiem będzie dotąd nieobliczalny mąż Patrycji, potwór w ludzkiej skórze, zobaczyliśmy już chwili gdy Argasiński po zawale serca wyszedł do szpitala, zjawił się w leśniczówce i zapowiedział ukochanej, że pozwoli jej być z Łukaszem (Jakub Józefowicz). Wówczas w 1600 odcinku "M jak miłość" Jerzy wyraził skruchę, doszedł do wniosku, że musi zmienić taktykę wobec Patrycji i Łukasza. Przekonał ich, że da im spokój, a nawet swoje błogosławieństwo pod pewnym warunkiem.

Już wtedy w "M jak miłość" wydawało się, że Argasiński w obliczu śmierci chyba coś zrozumiał, że przeszedł już wstępną przemianę! Ciąg dalszy metamorfozy Argasińskiego nastąpi tuż przed tym jak ruszy rozwód z Patrycją, jak skłóceni małżonkowie spotkają się w sądzie, ale tuż przed wejściem na salę rozpraw Jerzy będzie próbował przekupić żonę pieniędzmi. Z wyrachowania i bezwzględności? Nie do końca! Uzna, że tylko oferując jej cześć wspólnego majątku odkupi dawne winy i udowodni, że jest już innym człowiekiem.

Nie przegap: M jak miłość. Nie będzie rozwodu Patrycji i Argasińskiego! Zostaną małżeństwem, a rozprawa w sądzie zmieni bieg wydarzeń - ZWIASTUN, ZDJĘCIA

Sprawdź też: Wymiana Basi z M jak miłość na inną aktorkę. 17-letnia Karina Woźniak jest zbyt dorosła na rolę córki Rogowskich - ZDJĘCIA

W nowym sezonie "M jak miłość" nie pogodzi się jednak z tym, że Patrycja urodziła dziecko Łukasza, że Jaś (Aleksander Cacko) nie jest jego synem. I zacznie znów intrygować, o czym Karol Strasburger wspomniał w ostatnim wywiadzie, w którym ujawnił co będzie się dalej działo w wątku jego bohatera. - Namieszam. Mieszam od początku. Mam tam jedną żonę i dziecko, z którym mam pewien problem. Ponieważ ono nie jest moje. Byłem dla żony niemiły, niefajny, kombinowałem może trochę nieuczciwie. Jako lekarz nie wypadało mi tak postępować. Ale idzie poprawa – pojawia się uczucie, miłość, tęsknota i nostalgia - zdradził Strasburger w rozmowie z portalem jastrzabpost.pl.

Oczywiście Argasiński w "M jak miłość" po wakacjach będzie tęsknił za żoną, usychał z miłości do kobiety, która odeszła od niego do młodszego kochanka. Będzie wspominał piękne chwile z Patrycją i jednocześnie knuł jak ją odzyskać i udawać przed wszystkimi, że się zmienił, że nie jest już potworem. Nabierze nie tylko Patrycję i Łukasza, ale także współpracowników ze swojej kliniki!

M jak miłość ZWIASTUN nowego sezonu. Paweł dowie się o dziecku Franki. Rozwód Patrycji i Argasińskiego i duże zmiany u Chodakowskich
Najnowsze