Wymienią Basię z M jak miłość?! 17-letnia Karina Woźniak jest zbyt dorosła na rolę córki Rogowskich - ZDJĘCIA

i

Autor: MTL Max Film Wymienią Basię z M jak miłość?! 17-letnia Karina Woźniak jest zbyt dorosła na rolę córki Rogowskich - ZDJĘCIA

Wymiana Basi z M jak miłość na inną aktorkę. 17-letnia Karina Woźniak jest zbyt dorosła na rolę córki Rogowskich - ZDJĘCIA

2022-06-29 21:19

Basia z "M jak miłość", którą od dwóch lat gra 17-letnia Karina Woźniak, to trzecia aktorka wcielają się w rolę córki Rogowskich, ale czy ostatnia? W serialu Basia ma skończone 13 lat, prywatnie Karina Woźniak niebawem będzie dorosła. Kiedy produkcja "M jak miłość" wymieniła Basię w obsadzie nikt nawet nie podejrzewał jak rozwinie się wątek córki Marysi (Małgorzata Pieńkowska) i Artura (Robert Moskwa). Emocje wśród fanów wzbudziła zapowiedź, że Basia wydorośleje i wyrośnie jeszcze bardziej, a jej związek z Dawidem (Iwo Wiciński) przyniesie sporo zaskoczeń. Czy zanosi się na kolejną zmianę aktorki w "M jak miłość"?

Czy Basia z "M jak miłość" będzie inna i zamiast Kariny Woźniak pojawi się nowa aktorka?

Wymiana Basi Rogowskiej w "M jak miłość" to było ryzykowne posunięcie, które jednak opłaciło się i dzięki temu losy córki Rogowskich zyskały całą masę nowych fanów. Od dwóch lat Karina Woźniak gra obecnie 13-letnią Basię. Zadebiutowała w tej roli w 1541 odcinku "M jak miłość" kiedy córka Marysi i Artura wróciła do rodzinnego domu w Grabinie z długiej wycieczki. Już wtedy stało się jasne, że odmieniona Basia da rodzicom popalić. Faktycznie! Dość szybko okazało się, że 13-latka nie zachowuje się na swój wiek. Ale dopiero kiedy w życiu Basi pojawił się jej rówieśnik Dawid Jaszewski, w którym zakochała się od pierwszego wejrzenia, zaczęły się kłopoty.

Nie przegap: Wyrzucona z M jak miłość Barbara Kurdej-Szatan wraca w nowej roli w serialu! Wiemy, kogo teraz zagra 

Nowy sezon "M jak miłość" po wakacjach 2022 przyniesie kolejne zawirowania u Basi Rogowskiej, nie tylko w jej związku z Dawidem! Na horyzoncie zjawił się już bowiem kolejny chłopak, Antek Nieśpielak (Franciszek Szymański), któremu dziewczynka wpadła w oko i który też zrobił na niej wrażenie. Ostatnie chwile Basi i Dawida razem upłynęły zakochanym na kłótni właśnie o Antka! Nie dość, że Rogowska pogrążyła swojego chłopaka przed policją, to jeszcze stanęła w obronie nowego przyjaciela. Tego Dawid nie był w stanie jej wybaczyć, więc wyjechał z Grabiny do Warszawy, zostawił płaczącą Basię.

Na oficjalnej stronie "M jak miłość" na Instagramie jest jednak zdjęcie Basi i Dawida razem. I widać na nim wyraźnie jak oboje bardzo się zmienią. Przemiana Dawida będzie na tyle radykalna, że trudno będzie uwierzyć, że ma tylko 13 lat. Produkcja zapowiedziała, że w nowym sezonie "M jak miłość" dzieci wydorośleją jeszcze bardziej, a fanów ogarnęła panika, że zanosi się na kolejną zmianę aktorów. No bo skoro Woźniak i Wiciński tak wyrośli, to nie mogą grać 13-latków! 

"Tylko proszę nie zmieniajcie aktorów tej pary" - pisze jedna z internautek na profilu "M jak miłość" na Instagramie. Inna dodaje, że wymiana Basi i rozwinięcie jej wątku to było świetne posunięcie, bo Karina Woźniak jest stworzona do tej roli. "Moim zdaniem Basia gra najlepiej z wszystkich młodych aktorów w tym serialu. Nie jest sztuczna i nie boi się kamery. W przyszłości może wiele osiągnąć w aktorstwie" - czytamy opinię fanki.

Sprawdź też: M jak miłość. Marcin Mroczek pożegnał się z widzami! Już nie zagra roli, która spełniła jego marzenia. Co to oznacza dla Piotrka Zduńskiego? - ZDJĘCIA

To pewne, że w "M jak miłość" po wakacjach 2022 Basia na pewno się nie zmieni, Karina Woźniak nie zostanie zastąpiona inną aktorką. Cały czas nagrywa kolejne odcinki, niemal całe lato spędzi w ekranowej Grabinie, gdzie będzie się toczyło wiele zaskakujących wątków. Nie wiadomo jednak czy Dawid wciąż będzie chłopakiem Basi, czy też jego miejsce zajmie Antek.

- Ciekawe czy będą jeszcze razem? Dawid jakiś taki niezdecydowany. Basia widać że jest zainteresowana Antkiem. Podoba mi się i ciekawi mnie jak rozwinie - komentuje internautka. A inna dodaje, że Basia i Dawid to jedna z najpiękniejszych par w "M jak miłość". - Są świetni, grają wspaniałe, tak autentycznie, jak się kłócą, to ryczę, oby byli razem, bo są jak moi przyjaciele.

Najnowsze