Wymienią Basię z M jak miłość?! 17-letnia Karina Woźniak jest zbyt dorosła na rolę córki Rogowskich - ZDJĘCIA

i

Autor: MTL Max Film Wymienią Basię z M jak miłość?! 17-letnia Karina Woźniak jest zbyt dorosła na rolę córki Rogowskich - ZDJĘCIA

Wymiana Basi z M jak miłość na inną aktorkę. 17-letnia Karina Woźniak jest zbyt dorosła na rolę córki Rogowskich - ZDJĘCIA

2022-06-29 21:19

Basia z "M jak miłość", którą od dwóch lat gra 17-letnia Karina Woźniak, to trzecia aktorka wcielają się w rolę córki Rogowskich, ale czy ostatnia? W serialu Basia ma skończone 13 lat, prywatnie Karina Woźniak niebawem będzie dorosła. Kiedy produkcja "M jak miłość" wymieniła Basię w obsadzie nikt nawet nie podejrzewał jak rozwinie się wątek córki Marysi (Małgorzata Pieńkowska) i Artura (Robert Moskwa). Emocje wśród fanów wzbudziła zapowiedź, że Basia wydorośleje i wyrośnie jeszcze bardziej, a jej związek z Dawidem (Iwo Wiciński) przyniesie sporo zaskoczeń. Czy zanosi się na kolejną zmianę aktorki w "M jak miłość"?

Czy Basia z "M jak miłość" będzie inna i zamiast Kariny Woźniak pojawi się nowa aktorka?

Wymiana Basi Rogowskiej w "M jak miłość" to było ryzykowne posunięcie, które jednak opłaciło się i dzięki temu losy córki Rogowskich zyskały całą masę nowych fanów. Od dwóch lat Karina Woźniak gra obecnie 13-letnią Basię. Zadebiutowała w tej roli w 1541 odcinku "M jak miłość" kiedy córka Marysi i Artura wróciła do rodzinnego domu w Grabinie z długiej wycieczki. Już wtedy stało się jasne, że odmieniona Basia da rodzicom popalić. Faktycznie! Dość szybko okazało się, że 13-latka nie zachowuje się na swój wiek. Ale dopiero kiedy w życiu Basi pojawił się jej rówieśnik Dawid Jaszewski, w którym zakochała się od pierwszego wejrzenia, zaczęły się kłopoty.

Nie przegap: Wyrzucona z M jak miłość Barbara Kurdej-Szatan wraca w nowej roli w serialu! Wiemy, kogo teraz zagra 

Nowy sezon "M jak miłość" po wakacjach 2022 przyniesie kolejne zawirowania u Basi Rogowskiej, nie tylko w jej związku z Dawidem! Na horyzoncie zjawił się już bowiem kolejny chłopak, Antek Nieśpielak (Franciszek Szymański), któremu dziewczynka wpadła w oko i który też zrobił na niej wrażenie. Ostatnie chwile Basi i Dawida razem upłynęły zakochanym na kłótni właśnie o Antka! Nie dość, że Rogowska pogrążyła swojego chłopaka przed policją, to jeszcze stanęła w obronie nowego przyjaciela. Tego Dawid nie był w stanie jej wybaczyć, więc wyjechał z Grabiny do Warszawy, zostawił płaczącą Basię.

Na oficjalnej stronie "M jak miłość" na Instagramie jest jednak zdjęcie Basi i Dawida razem. I widać na nim wyraźnie jak oboje bardzo się zmienią. Przemiana Dawida będzie na tyle radykalna, że trudno będzie uwierzyć, że ma tylko 13 lat. Produkcja zapowiedziała, że w nowym sezonie "M jak miłość" dzieci wydorośleją jeszcze bardziej, a fanów ogarnęła panika, że zanosi się na kolejną zmianę aktorów. No bo skoro Woźniak i Wiciński tak wyrośli, to nie mogą grać 13-latków! 

"Tylko proszę nie zmieniajcie aktorów tej pary" - pisze jedna z internautek na profilu "M jak miłość" na Instagramie. Inna dodaje, że wymiana Basi i rozwinięcie jej wątku to było świetne posunięcie, bo Karina Woźniak jest stworzona do tej roli. "Moim zdaniem Basia gra najlepiej z wszystkich młodych aktorów w tym serialu. Nie jest sztuczna i nie boi się kamery. W przyszłości może wiele osiągnąć w aktorstwie" - czytamy opinię fanki.

Sprawdź też: M jak miłość. Marcin Mroczek pożegnał się z widzami! Już nie zagra roli, która spełniła jego marzenia. Co to oznacza dla Piotrka Zduńskiego? - ZDJĘCIA

To pewne, że w "M jak miłość" po wakacjach 2022 Basia na pewno się nie zmieni, Karina Woźniak nie zostanie zastąpiona inną aktorką. Cały czas nagrywa kolejne odcinki, niemal całe lato spędzi w ekranowej Grabinie, gdzie będzie się toczyło wiele zaskakujących wątków. Nie wiadomo jednak czy Dawid wciąż będzie chłopakiem Basi, czy też jego miejsce zajmie Antek.

- Ciekawe czy będą jeszcze razem? Dawid jakiś taki niezdecydowany. Basia widać że jest zainteresowana Antkiem. Podoba mi się i ciekawi mnie jak rozwinie - komentuje internautka. A inna dodaje, że Basia i Dawid to jedna z najpiękniejszych par w "M jak miłość". - Są świetni, grają wspaniałe, tak autentycznie, jak się kłócą, to ryczę, oby byli razem, bo są jak moi przyjaciele.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze