Szokująca zmiana Marcina z M jak miłość. Tak Mikołaj Roznerski zmienił się do roli - ZDJĘCIE

2021-10-18 12:51
Szokująca zmiana Marcina z M jak miłość. Tak Mikołaj Roznerski zmienił się do roli - ZDJĘCIE
Autor: Instagram Szokująca zmiana Marcina z M jak miłość. Tak Mikołaj Roznerski zmienił się do roli - ZDJĘCIE

Marcin z "M jak miłość" już nie wygląda jak rozżalony detektyw, który zazwyczaj stawia na wygodę. Tym razem gwiazda "M jak miłość" zaprezentowała się w zupełnie innym wydaniu! Szokująca zmiana Mikołaja Roznerskiego to przygotowanie do roli, w której musi zrezygnować ze swojego dotychczasowego wizerunku. Jedno jest jednak pewne, aktor wygląda tak, że fani są w niemałym szoku! Mikołaj Roznerski umie zaskoczyć, ale czy taką samą przemianę przejdzie Chodakowski, czy chodzi o coś zupełnie innego? Zobacz ZDJĘCIE aktora.

Mikołaj Roznerski w całkiem nowej odsłonie. Gwiazda "M jak miłość" zmieniła wizerunek! 

Metamorfoza gwiazdy "M jak miłość" zaszokowała fanów! Dotychczas Roznerski pokazywał się w serialu w wygodnych ubraniach, które nie przeszkadzały mu w pracy jako detektyw. Jego zawód wymaga swobody ruchów i szybkiego działania. Chodakowski choć bardzo przystojny, nigdy specjalnie nie zwracał uwagi na to, co nosi na sobie. Tym razem aktor pochwalił się nową stylizacją. Roznerski obecnie gra nie tylko w "M jak miłość", ale też m.in. w "Na dobre i na złe". Policjant Piotr Korban, podobnie jak Chodakowski, stawia na wygodę, bo tego wymaga od niego praca w policji. Mikołaj Roznerski pokazał się jednak odmieniony, a fani są w szoku. O co chodzi? 

Zobacz zdjęcie Mikołaja Roznerskiego po przemianie w GALERII ZDJĘCIA>>>

Mikołaj Roznerski znany z roli Marcina z "M jak miłość" pokazał zdjęcie, na którym pozuje w eleganckim garniturze. Szykowny strój dodaje mu wielkiej klasy, ale nie to jest najistotniejsze. Aktor założył również okulary, w których rzadko się pokazuje. Na potrzeby roli musiał się przebrać za wielkiego eleganta. Czy chodzi o wystąpienie w "M jak miłość", czy może "Na dobre i na złe"? Zastanawiająca jest ikonka policjanta, którą aktor dodał w opisie zdjęcia. Wiadomo przecież, że tylko w tym drugim serialu zasiada w kręgach policji. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1611: Ciąża Joasi przyspieszy ślub Leszka z Miss Fitness! Nie pozwoli mu odejść do innej

Roznerski pozostawia niedosyt i nie wyjaśnił do końca, gdzie pokaże się w nowym wydaniu.

- Bardzo ładnie Ci w okularach Mikołaj 🔥 - pisze jedna z obserwatorek gwiazdy "M jak miłość".

- A Pan chyba pomylił zawód bo zawody mistera już były a miałby Pan szanse wygrać - dodaje ktoś inny prawiąc aktorowi nie lada komplement.

Trzeba przyznać, że Mikołaj Roznerski w nowym wydaniu prezentuje się świetnie. Aktor wciąż będzie wcielał się w role Marcina Chodakowskiego i Piotra Korbana, a jego postaci czeka jeszcze wiele zaskoczeń. 

M jak miłość ZWIASTUN nowego sezonu. Wypadek Izy przed rozwodem z Marcinem, napad na Kingę, Marysia zmieni się nie do poznania!
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze