Szokująca zmiana Marcina z M jak miłość. Tak Mikołaj Roznerski zmienił się do roli - ZDJĘCIE

i

Autor: Instagram Szokująca zmiana Marcina z M jak miłość. Tak Mikołaj Roznerski zmienił się do roli - ZDJĘCIE

Szokująca zmiana Marcina z M jak miłość. Tak Mikołaj Roznerski zmienił się do roli - ZDJĘCIE

2021-10-18 12:51

Marcin z "M jak miłość" już nie wygląda jak rozżalony detektyw, który zazwyczaj stawia na wygodę. Tym razem gwiazda "M jak miłość" zaprezentowała się w zupełnie innym wydaniu! Szokująca zmiana Mikołaja Roznerskiego to przygotowanie do roli, w której musi zrezygnować ze swojego dotychczasowego wizerunku. Jedno jest jednak pewne, aktor wygląda tak, że fani są w niemałym szoku! Mikołaj Roznerski umie zaskoczyć, ale czy taką samą przemianę przejdzie Chodakowski, czy chodzi o coś zupełnie innego? Zobacz ZDJĘCIE aktora.

Mikołaj Roznerski w całkiem nowej odsłonie. Gwiazda "M jak miłość" zmieniła wizerunek! 

Metamorfoza gwiazdy "M jak miłość" zaszokowała fanów! Dotychczas Roznerski pokazywał się w serialu w wygodnych ubraniach, które nie przeszkadzały mu w pracy jako detektyw. Jego zawód wymaga swobody ruchów i szybkiego działania. Chodakowski choć bardzo przystojny, nigdy specjalnie nie zwracał uwagi na to, co nosi na sobie. Tym razem aktor pochwalił się nową stylizacją. Roznerski obecnie gra nie tylko w "M jak miłość", ale też m.in. w "Na dobre i na złe". Policjant Piotr Korban, podobnie jak Chodakowski, stawia na wygodę, bo tego wymaga od niego praca w policji. Mikołaj Roznerski pokazał się jednak odmieniony, a fani są w szoku. O co chodzi? 

Zobacz zdjęcie Mikołaja Roznerskiego po przemianie w GALERII ZDJĘCIA>>>

Mikołaj Roznerski znany z roli Marcina z "M jak miłość" pokazał zdjęcie, na którym pozuje w eleganckim garniturze. Szykowny strój dodaje mu wielkiej klasy, ale nie to jest najistotniejsze. Aktor założył również okulary, w których rzadko się pokazuje. Na potrzeby roli musiał się przebrać za wielkiego eleganta. Czy chodzi o wystąpienie w "M jak miłość", czy może "Na dobre i na złe"? Zastanawiająca jest ikonka policjanta, którą aktor dodał w opisie zdjęcia. Wiadomo przecież, że tylko w tym drugim serialu zasiada w kręgach policji. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1611: Ciąża Joasi przyspieszy ślub Leszka z Miss Fitness! Nie pozwoli mu odejść do innej

Roznerski pozostawia niedosyt i nie wyjaśnił do końca, gdzie pokaże się w nowym wydaniu.

- Bardzo ładnie Ci w okularach Mikołaj ? - pisze jedna z obserwatorek gwiazdy "M jak miłość".

- A Pan chyba pomylił zawód bo zawody mistera już były a miałby Pan szanse wygrać - dodaje ktoś inny prawiąc aktorowi nie lada komplement.

Trzeba przyznać, że Mikołaj Roznerski w nowym wydaniu prezentuje się świetnie. Aktor wciąż będzie wcielał się w role Marcina Chodakowskiego i Piotra Korbana, a jego postaci czeka jeszcze wiele zaskoczeń. 

M jak miłość ZWIASTUN nowego sezonu. Wypadek Izy przed rozwodem z Marcinem, napad na Kingę, Marysia zmieni się nie do poznania!
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze