Szok w M jak miłość! Barbara i Marysia nigdy nie uwierzą w te brednie o Mateuszu!

i

Autor: tvp/vod Szok w M jak miłość! Barbara i Marysia nigdy nie uwierzą w te brednie o Mateuszu!

Szok w M jak miłość! Barbara i Marysia nigdy nie uwierzą w te brednie o Mateuszu!

W nowych odcinkach "M jak miłość" rodzina Mostowiaków będzie poważnie zamartwiać się o los najmłodszego z nich. Zdradzony przez Lilkę (Monika Mielnicka) Mateusz (Krystian Domagała) w finale 21 sezonu poszedł sam nad rzekę i... zniknął! Niestety po wakacjach nadal nie da znaku życia. W dodatku wieści, jakie zaczną docierać do Barbary (Teresa Lipowska) i Marysi (Małgorzata Pieńkowska) od poszukujących Mateusza detektywów - Marcina (Mikołaj Roznerski) i Jakuba (Krzysztof Kwiatkowski) - oraz z policji będą szokujące! Co się stało z najmłodszym Mostowiakiem? Barbara nigdy w to nie uwierzy!

Barbara w "M jak miłość" do końca będzie wierzyć w Mateusza! Co usłyszą z Marysią od policji? 

Mateusz skończył 21 sezon "M jak miłość" ze złamanym sercem. Jego małżeństwo z Lilką zakończyło się jej obrzydliwą zdradą - rzuciła ukochanego męża dla milionera Ethana (Paweł Roman). Załamany po powrocie do Grabiny Mateusz w finale rzucił wszystko i wyszedł z jednym plecakiem z domu. Do Barbary wysłał tylko krótkiego, pożegnalnego sms-a z prośbą, aby rodzina go nie szukała. Niestety, w nowym sezonie już w ogóle nie da znaku życia!

"Wyjeżdżam, nie szukajcie mnie... Kocham cię, babciu... i za wszystko przepraszam..." - napisał Mateusz w ostatnich słowach do Barbary

W 1597 odcinku "M jak miłość" były komendant Staszek (Sławomir Holland) odwiedzi Barbarę i Marysię w w Grabinie. Policjant spróbuje przekazać paniom Mostowiak wszystko, co udało mu się ustalić na temat śledztwa w sprawie zaginięcia Mateusza. Barbara i Marysia będą w ciężkim szoku!

Czytaj także: M jak miłość. Patrycja tuż przed porodem zdana na łaskę Argasińskiego. Nikt się nie dowie, że to nie jego dziecko - ZDJĘCIA

Lilka w M jak miłość: zdradziła Mateusza. Teraz Monika Mielnicka nakręciła swojego chłopaka nago! Ostre sceny w rzece! Wszystko widać - WIDEO.
M jak miłość, odc. 1592: Mateusz (Krystian Domagała)

i

Autor: MTL Maxfilm

- Poprosiłem kolegę z komendy wojewódzkiej, żeby mnie informował, oczywiście nieoficjalnie... Właśnie od niego wracam... Mateusz wziął dużą pożyczkę gotówkową... w Gdyni - zdradzi tajemnice śledztwa Staszek w 1597 odcinku "M jak miłość". 

- W Gdyni!? Czy on ma tam jakichś znajomych? - zszokowana Barbara zwróci się do Marysi.

- Nie mam pojęcia. Nigdy o żadnych nie wspominał... - odpowie Rogowska.

- To dlaczego akurat tam pojechał?! Co on robi nad morzem, w Gdyni? O co w tym wszystkim w ogóle chodzi? - zacznie się zamartwiać Barbara. 

W finale 12597 odcinka "M jak miłość" Barbara ze łzami w oczach zacznie wpatrywać się w zdjęcie Mateusza w swoim telefonie. Ona jedna nigdy nie uwierzy, że jej ukochany wnuk zaciągał jakieś długi! Tylko gdzie on tak naprawdę się podział?

Zobacz też: Przerwa na planie M jak miłość! Rafał Mroczek zdradził co się stało! Nie wiadomo kiedy to się skończy - ZDJĘCIA

M jak miłość odc. 1537. Staszek (Sławomir Holland)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1537. Staszek (Sławomir Holland)
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze