Święta gwiazd M jak miłość. Niektórzy naprawdę zaszaleli!  - ZDJĘCIA

i

Autor: mjkamilosc.tvp.pl Święta gwiazd M jak miłość. Niektórzy naprawdę zaszaleli! - ZDJĘCIA

Święta gwiazd M jak miłość. Niektórzy naprawdę zaszaleli! - ZDJĘCIA

2019-12-24 11:21

Tak jak wszyscy gwiazdy serialu "M jak miłość" uwielbiają dzielić się przygotowaniami do świąt Bożego Narodzenia z szerszym gronem. Publikują zdjęcia pierniczków, sałatek jarzynowych, świątecznych zakupów i bosko ozdobionych drzewek. W tym roku jednak niektóre twarze "M jak miłość" ostro zaszalały i porzuciły klasyczną ideę wigilii w rodzinnym domu. Sprawdź, jak się bawią i zobacz zdjęcia.

Zobacz, jak gwiazdy "M jak miłość" spędzają święta

Jak w tym roku gwiazdy "M jak miłość" spędzają Boże Narodzenie? Święta to wyjątkowy czas i chociaż przygotowania do nich potrafią być męczące, to cały trud odchodzi w niepamięć, gdy już zasiądzie się do wigilijnej wieczerzy. Potem zostają już tylko "kultowe" sprzeczki o politykę pomiędzy karpiem i pierogiem, rozpakowywanie prezentów i seans z "Kevinem...". 

Niektórzy, jak Basia Kurdej-Szatan, postanowili zaszaleć. Tegoroczne święta rodzina ekranowej Joasi z "M jak miłość" spędza na nartach w Zakopanem. 

Pozostałe twarze "M jak miłość" postawiły na bardziej konwencjonalne spędzenie czasu z rodziną. Przepięknymi zdjęciami z rodziną na Instagramie pochwalił się serialowy Piotrek, czyli oczywiście Marcin Mroczek. Razem z żoną życzą wesołych świąt wszystkim fanom. Nie mógł też pominąć cyknięcia fotki przy choince!

Aktorki i aktorzy z "M jak miłość" podzielili się także bosko zdobionymi ciastkami i zdjęciami z kuchni. Sałatka jarzynowa, niesamowite domki z pierników, pakowanie prezentów... Zobacz zdjęcia w naszej galerii i pochwal się swoimi świątecznymi fotkami na naszym Facebooku

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze