Śmierć Janka w M jak miłość? Janek zginie na oczach gości przed ślubem? Padnie strzał i rozlegną się przeraźliwe wrzaski Soni - ZDJĘCIA

i

Autor: MTL Maxfilm Śmierć Janka w M jak miłość? Janek zginie na oczach gości przed ślubem? Padnie strzał i rozlegną się przeraźliwe wrzaski Soni - ZDJĘCIA

Śmierć Janka w M jak miłość? Janek zginie na oczach gości przed ślubem w 1562 odcinku? Padnie strzał, a Sonia zacznie krzyczeć - WIDEO

2021-02-01 21:25

Janek (Tomas Kollarik) z "M jak miłość" zginie na ślubie z Sonią (Barbara Wypych) w 1562 odcinku? Zanim w kościele w Lipnicy rozpocznie się ślub Soni i Janka przed świątynią rozegrają się krwawe sceny. Spóźniony pan młody przyjedzie już po tym jak zbiorą się goście. Wszyscy zaczną wiwatować na cześć Janka, ale nagle w 1562 odcinku "M jak miłość" podjedzie samochód, z którego wyłoni się zabójca mafii (Andrzej Mamcarz) z pistoletem. To on strzeli do Janka! Rozlegnie się huk wystrzału i krzyk Soni oraz gości. Janka zabiją bandyci, z którymi zadarł w przeszłości? Czy Morawski zginie?

"M jak miłość" odcinek 1562 JANEK POSTRZELONY - poniedziałek, 1.02.2021, o godz. 20.55 w TVP2

Ślub Soni i Janka w 1562 odcinku "M jak miłość" nie dojdzie do skutku, bo przed kościołem w Lipnicy rozlegną się strzały, a Morawski stanie się celem ataku zamachowca, zabójcy mafii nasłanego przez jego odwiecznego wroga, Maksa Gadowskiego (Jarosław Rabenda)! Zanim rozegra się ślubny horror zakochanych policjantów dojdzie do serii dramatycznych zdarzeń, zwiastujących nieszczęście.

Nie dość, że w 1562 odcinku "M jak miłość" pan młody zobaczy swoją narzeczoną w sukni ślubnej, co zgodnie z przesądem przynosi pecha, to jeszcze Sonia przed ceremonią wpadnie w ręce nieudolnej fryzjerki Irenki, która zrobi z niej potwora. Do tego zwierzy się swojej świadkowej Uli (Iga Krefft), że do szczęścia brakuje jej tylko ślubu. Niestety w 1562 odcinku "M jak miłość" wypowie te słowa w złą godzinę.

Patrz też:M jak miłość, odcinek 1563: Janek po postrzale nigdy nie będzie chodził! Zostawi Sonię już na zawsze

Serię nieszczęśliwych zdarzeń przez ślubem Soni i Janka w 1562 odcinku "M jak miłość" zamkną zgubione przez świadka Rafała (Jakub Kucner) obrączki. Niestety okaże się, że ukradł je zakochany bez wzajemności w pannie młodej grabarz Leon (Dariusz Toczek). Żeby je odzyskać Sonia ucieknie się do podstępu i przedmałżeńskiej zdrady.

Śmierć Janka w M jak miłość? Zginie przed ślubem postrzelony przez bandytę?!

Nie przegap: BrzydUla 2, odcinek 75: Ula i Marek znów razem szczęśliwi! Będzie piękniejsza niż kiedykolwiek - ZWIASTUN

Ale najgorsze w 1562 odcinku "M jak miłość" wydarzy się kiedy Janek z lekkim spóźnieniem dotrze do kościoła. Przed budynkiem będą czekali na niego wszyscy goście i szczęśliwa Sonia. Wzruszona i jednocześnie podekscytowana Kisielowa (Małgorzata Rożniatowska) krzyknie, że pan młody już przyjechał. I wtedy padnie strzał!

Nikt w 1562 odcinku "M jak miłość" nie zauważy zamachowca, który podjedzie czarnym samochodem przed kościół. Zabójca mafii (Andrzej Mamcarz) strzeli do Janka i trafi go w brzuch! Ciężko ranny Janek upadnie na ziemię. Sonia i Ula zaczną krzyczeć, a Morawski przestanie dawać znaki życia. Na ratunek ruszy mu Artur Rogowski (Robert Moskwa), ale czy zdąży go uratować. Czy Janek zginie w 1562 odcinku "M jak miłość"? To się okaże wkrótce!

M jak miłość odc. 1562. Janek (Tomas Kollarik), Sonia (Barbara Wypych)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1562. Janek (Tomas Kollarik), Sonia (Barbara Wypych)
M jak miłość odc. 1562. Sonia (Barbara Wypych), Janek (Tomas Kollarik)

i

Autor: vod.tvp.pl M jak miłość odc. 1562. Sonia (Barbara Wypych), Janek (Tomas Kollarik)
M jak miłość odc. 1562. Sonia (Barbara Wypych), Janek (Tomas Kollarik)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1562. Sonia (Barbara Wypych), Janek (Tomas Kollarik)
	M jak miłość odc. 1562. Janek (Tomas Kollarik), Sonia (Barbara Wypych), Bartek (Arkadiusz Smoleński), Ula (Iga Krefft), Weronika Sobańska (Ewa Kasprzyk), Rafał (Jakub Kucner)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1562. Janek (Tomas Kollarik), Sonia (Barbara Wypych), Bartek (Arkadiusz Smoleński), Ula (Iga Krefft), Weronika Sobańska (Ewa Kasprzyk), Rafał (Jakub Kucner)
M jak miłość odc. 1562. Janek (Tomas Kollarik), Sonia (Barbara Wypych), Kisielowa (Małgorzata Rożniatowska)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1562. Janek (Tomas Kollarik), Sonia (Barbara Wypych), Kisielowa (Małgorzata Rożniatowska)
M jak miłość, odc. 1562: Janek (Tomas Kollarik), Sonia (Barbara Wypych)

i

Autor: MTL Maxfilm
M jak miłość odc. 1562. Janek (Tomas Kollarik), Sonia (Barbara Wypych), Weronika Sobańska (Ewa Kasprzyk), Artur Rogowski (Robert Moskwa

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1562. Janek (Tomas Kollarik), Sonia (Barbara Wypych), Weronika Sobańska (Ewa Kasprzyk), Artur Rogowski (Robert Moskwa
M jak miłość odc. 1562. ksiądz (Maciej Damięcki), Kisielowa (Małgorzata Rożniatowska)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1562. ksiądz (Maciej Damięcki), Kisielowa (Małgorzata Rożniatowska)
M jak miłość odc. 1562. Sonia (Barbara Wypych)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1562. Sonia (Barbara Wypych)
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze