Ślub Pawła w M jak miłość. Katia ukryje przed Pawłem mroczną tajemnicę

2018-05-10 10:45 ZetEs

Paweł (Rafał Mroczek) w 1374 odcinku "M jak miłość" pożałuje, że zgodził się na ślub z Katią (Joanna Jarmołowicz)! Po zawarciu małżeństwa okaże się, że żona ukryła przed Zduńskim fakty, które w niedalekiej przyszłości zaważą na jego życiu i zdrowiu. Co wydarzy się w 1374 odcinku "M jak miłość"? Co Katia i Kalina (Karolina Sawka) zataiły przed Pawłem?

"M jak miłość" odcinek 1374 - poniedziałek, 21.05.2018, o godz. 20.50 w TVP2

Już niedługo w serialu "M jak miłość" nadejdzie dzień ustawionego dla pieniędzy ślubu Katii i Pawła. Zduński o swoich planach powie jedynie Marcinowi (Mikołaj Roznerski), który przerazi się pomysłem przyjaciela i zaproponuje mu pożyczkę, na którą przyszły pan młody oczywiście się nie zgodzi.

W 1374 odcinku serialu "M jak miłość" Paweł po raz kolejny ożeni się i dostanie grubą kopertę w ramach zapłaty. Dzięki jej zawartości będzie mógł spłacić wszystkie długi, których narobił sobie po rozstaniu z Alą (Olga Frycz), kiedy wpadł w ciąg alkoholowy oraz ureguluje rachunki ze szpitala.

Niestety, kiedy w 1374 odcinku "M jak miłość" Zduński zacznie drążyć, dlaczego Katii tak bardzo zależało na ślubie z nieznajomym mężczyzną, Kalina ukryje przed nim prawdę.

- Możesz mi powiedzieć, o co tu tak naprawdę chodzi z Katią? - spyta Paweł w 1374 odcinku serialu "M jak miłość".
- Lepiej, żebyś o niczym nie wiedział. To kontrakt, teraz tylko rozwód i dla ciebie cała ta sprawa się zakończy.
Ten plan, jak to już w życiu bywa, bardzo szybko się zmieni. Przestraszona Katia wyzna przyjaciółce:
- Nie chcę, żeby Pawłowi stało się coś złego.

Okaże się, że ścigana przez gangstera z Gruzji dziewczyna wciąż jest na jego radarze i każdy, kto jest blisko niej, znajduje się w ogromnym niebezpieczeństwie! Kalina w 1374 odcinku serialu "M jak miłość" zaproponuje świeżo upieczonemu małżeństwu, żeby zamieszkali razem i odwlekli sprawy urzędowe... Jesteśmy przekonani, że Paweł z "M jak miłość" jeszcze przez długi czas nie weźmie rozwodu.

Patrz: Ślub Izy i Artura w M jak miłość. Dlaczego Iza się uśmiecha? ZDJĘCIA

Przeczytaj: M jak miłość. Ania i Marcin razem będą razem walczyć o Maję w nowym sezonie

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Młoda kapusta to majowy  hit. Gdy znudzi ci się już klasyczna, zasmażana, wypróbuj  przepis na młodą kapustę z boczkiem!

Najnowsze