Sensacja w M jak miłość! Franka nie będzie ostatnią żoną Pawła! Fani nie mają litości dla Zduńskiego

i

Autor: MTL Maxfilm Sensacja w M jak miłość! Franka nie będzie ostatnią żoną Pawła! Fani nie mają litości dla Zduńskiego

Sensacja w M jak miłość! Franka nie będzie ostatnią żoną Pawła! Fani nie mają litości dla Zduńskiego

Fani "M jak miłość" to najlepiej poinformowane osoby na świecie! Nikt nie wyczuł tak szybko, że Franka (Dominika Kachlik) wcale nie będzie ostatnią żoną Pawła (Rafał Mroczek)! Podczas gdy już 3 dzień na planie serialu kręcone są zdjęcia ślubu i góralskiego wesela przyszłych państwa Zduńskich, fani już wiedzą, że to nie ostatnia taka uroczystość w "M jak miłość". I choć huczna impreza będzie trwała w Bukowinie Tatrzańskiej również 3 dni i Franka zostanie 4 żoną Pawła, już trwają dyskusje to może ją zastąpić w przyszłości! Zobacz koniecznie GALERIĘ ZDJĘĆ i WIDEO z planu ślubu i wesela Pawła i Franki!

"M jak miłość". Paweł ożeni się 5 raz? Fani nie zostawili na Zduńskim suchej nitki!

Jak pisaliśmy jako pierwsi TUTAJ - huczny ślub i wesele Pawła i Franki w Bukowinie Tatrzańskiej potrwają aż 3 dni! Już tyle samo czasu trwają ZDJĘCIA na planie serialu, kręcone zarówno w kościele, jak i w góralskim domu, gdzie największe gwiazdy "wycinają hołubce". Pannę młodą do tańca szykuje jedna z mistrzyń "Tańca z gwiazdami", widać też, że będzie sporo się działo i nie wszystko pójdzie zgodnie z planem... Momentami zanosi się na wielką katastrofę!

Na ślubie i weselu Pawła i Franki w "M jak miłość" na razie nie widać też najważniejszej osoby w serialu. Dlaczego Barbara nie pojawiła się dotąd na planie w kościele, ani podczas hucznego wesela - CZYTAJ WIĘCEJ TUTAJ>>>  

Najwięcej jednak emocji wśród "M jak miłość" fanów wzbudza kwestia, czy Paweł żeni się po raz ostatni! Zdaniem większości nie i "już za rogiem" czeka na Zduńskiego 5-ta panna młoda... Jak widzowie sagi rodu Mostowiaków oceniają ten fakt?

Zobacz też: Na dobre i na złe. Piotr Gawryło nigdy nie wróci do żony Joanny i syna! To Radwan go zastąpi, ale Aśka nie przestanie czekać- WIDEO

- Zgadnijcie co dzisiaj nagrywamy ?? Ciekawe czy tym razem się uda??? - zapytał Marcin Mroczek, czyli serialowy brat pana młodego pod pięknym ZDJĘCIEM ślubnym z planu "M jak miłość". I wtedy się zaczęło!

- Paweł w każdym sezonie jak nie ślub to rozwód bierze ??

- Haha to nie będzie jego ostatnia ???

- Oby?❤️

- Haha ślubu nie będzie bo albo Majka wparuje na ślub i wszystko zepsuje albo Franka ucieknie sprzed ołtarza i tyle widziano ją ?????? 

Nie wszyscy na szczęście widzą czarno małżeństwo Pawła z Franką w "M jak miłość". Część fanów po prostu yczy im szczęścia i nie chce się już dłużej denerwować problemami sercowymi Zduńskiego!

- Mam nadzieję ze to już Pawła ostatnia ukochana i ze mu się w końcu uda i będzie szczęśliwy

- Uda się i w końcu Paweł będzie szczęśliwy trzymam kciuki za nich ❤️❤️❤️❤️

- Piękny ślub ?Pozdrawiam Serdecznie ??

- Wystarczy tych "nie uda się" ile można pazury zgryzać ?

Czytaj także: M jak miłość, odcinek 1612: Budzyńscy wyrzucą Marzenkę i Andrzejka z siedliska? Teraz to będzie dom Magdy i Andrzeja!

M jak miłość. Tak będzie wyglądał ślub Pawła i Franki! To nie może się udać
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze