​Rozstanie gwiazd M jak miłość. Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski rozdzieleni przez koronawirusa - WIDEO

2020-03-25 22:24 jkk
​Rozstanie gwiazd M jak miłość. Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski rozdzieleni przez koronawirusa - WIDEO
Autor: tvp/vod ​Rozstanie gwiazd M jak miłość. Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski rozdzieleni przez koronawirusa - WIDEO

Adriana Kalska, czyli Iza z "M z jak miłość" i jej serialowy oraz życiowy narzeczony, Mikołaj Roznerski - Marcin - zostali brutalnie rozdzieleni przez koronawirusa! Choć mieszkają pod jednym dachem muszą przestrzegać przepisowej odległości - jako jedyna para z "M jak miłość" nie pokazują się razem! Jak Kalska i Roznerski znoszą trudny czas przymusowej rozłąki z powodu koronawirusa? Zobaczcie "Kulisy serialu "M jak miłość"!

"M jak miłość" - koronawirus rozdzielił najgorętszą pare serialu! Iza i Marcin kwarantannę spędzają osobno?

- Pamiętajcie, że to nie są wakacje!. Lepiej pozostać w domu, żeby zadbać o swoje bezpieczeństwo i o bezpieczeństwo innych! - ostrzega fanów "M jak miłość" Kalska w "Kulisach" serialu. - Normalnie nagrałbym ten film z Mikołajem, ale musimy  zachować odpowiednia odległość - już za moment wyjaśnia zmartwiona serialowa Iza w "Kulisach M jak miłość". 

Tymczasem widzowie "M jak miłość" obejrzą pierwszy taniec Izy i Marcina na ich weselu. Czy kwarantannę z powodu kornawirusa Kalska i Roznerski zakończa równie szczęśliwie? 

Kalska pochwaliła polskich lekarzy i pielęgniarki. - Służba zdrowia naprawdę stara sie jak może i ci ludzie pomagaja nam, często ryzykując swoje zdrowie i zycie, i zdrowie swoich bliskich. Wielkie brawa! Być może z szacunku i wdzięczności dla medyków ulubiona para "M jak miłość" rozdzieliła sie nawet na czas kwarantanny, a może są jeszcze inne przyczyny? Co na to mówi Mikołaj Rozxnerski, czyli Marcin w "M jak miłość"?

M jak miłość. Kiedy prawdziwy ślub Adriany Kalskiej i Mikołaja Roznerskiego? Ślub Izy i Marcina to dopiero początek!

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Mikołaj Roznerski stara się, podobnie jak serialowy Marcin tryskać siłą, pogodą ducha i optymizmem. - Gotuję, dużo gotuję - mówi Mikołaj Roznerski o swoim  życiu na kwarantannie. - Adusia wcina aż się jej uszy trzęsą - dodaje. Jednak nie wyjaśnił fanom "M jak miłość", czy ukochana jada z nim przy jednym stole, czy również posiłki rozdzielili.  

Zobacz tez: M jak miłość. Tragedia u Mostowiaków. Barbara zapadnie na zdrowiu! Straszna choroba w rodzinie

- Dbajmy o nasze relacje, to jest ten czas, kiedy możemy być wszyscy razem - dodaje apeluje jednak bardzo przejęty Roznerski w "Kulisach M jak miłość". 

- Ktoś musi trzymać telefon - kończy swoje nagranie do "Kulis M jak miłość" Kalska z pogodnym uśmiechem. Jednak Kalska i Roznerski, są jedyna parą z "M jak miłość", która nie pokazała się razem na ekranie w czasie kwarantanny. Mamy nadzieję, że stoją zatem tylko problemy techniczne i zdrowy rozsądek serialowych Izy i Marcina podczas pandemii koronawirusa. 

Najnowsze