M jak miłość. Tragedia u Mostowiaków. Barbara zapadnie na zdrowiu! Straszna choroba w rodzinie

2020-03-23 21:49 jkk
M jak miłość, odc. 1499. Barbara (Teresa Lipowska)
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odc. 1499. Barbara (Teresa Lipowska)

W "M jak miłość" wydarzy się wielka tragedia w rodzinie Mostowiaków! Barbara (Teresa Lipowska), na której wszyscy i zawsze mogą polegać, nie udźwignie ciężaru i zapadnie na zdrowiu! Straszna choroba w rodzinie może wywrócić do góry nogami życie absolutnie wszystkich. Czego nie udźwignie schorowana nestorka rodu? Wszystko wskazuje na to, że chorobę Barbary w 1509 odcinku "M jak miłość" wywoła inna tragedia, najmłodszego Mostowiaka… Czy Barbara przeżyje tragiczne wydarzenia w życiu wnuka Mateusza (Krystian Domagała)?

Wielka tragedia w "M jak miłość". Czy Barbara umrze?

W najbliższych odcinkach "M jak miłość" prawda o gwałcie Lilki (Monika Mielnicka) wreszcie ujrzy światło dziennie. Niestety, rodzina Mostowiaków może za nią zapłacić najwyższą cenę... Czy schorowana Barbara wytrzyma tak okropne wiadomości? 

Na wyznanie prawdy o gwałcie Lilka zdecyduje się w obronie Mateusza w "M jak miłość". Kiedy młody Mostowiak wpadnie na kradzięży pieniędzy na aborcję, jego dziewczyna stanie za nim murem. Wówczas Marysia (Małgorzata Pieńkowska) jako pierwsza pozna wszystkie fakty i okoliczności ciąży narzeczonej bratanka. Czy powiedzą również Barbarze, która zamartwia się o swojego ukochanego wnuka?

W 1509 odcinku "M jak miłość" Lilka powie Marysi i matce, że została zgwałcona. Rodzina zacznie też zzastanawiać się, jak sprawy przekazać Barbarzed, która już jest załaman z powodu bezsilności w sprawach wnuka. Czy prawda o ciąży Lilki może ją zabić?

Do takiego wniosku dojdą Marysia z Mateuszem - liczne choroby wiekowej już nestorki rodu Mostowiaków, mogłyby spowodować pogorszenie stanu zdrowia Barbary, a nawet ją zabić! Byłaby to nieopisana wręcz tragedia dla całej rodziny Mostowiaków, którzy bez Barbary nie wyobrażają sobie życia... Czy serce Barbary wytrzyma kolejny dramat Mostowiaków przekonamy się w kolejnych odcinkach "M jak miłość".  

Barbara nie odmawia pomocy nikomu, a swoją mądrością obdziela nie tylko swoja rodine ale i wszystkich mieszkańców Grabiny i okolic. Jej ciężka choroba złamałaby wielu bohaterów "M jak miłość" - jak oni daliby sobie bez niej radę?

Najnowsze