Rafał odchodzi z M jak miłość? Jakub Kucner teraz zagra lekarza w serialu Policjantki i Policjanci - ZDJĘCIA

i

Autor: MTL Maxfilm/ materiały prasowe TV4 Rafał odchodzi z M jak miłość? Jakub Kucner teraz zagra lekarza w serialu Policjantki i Policjanci - ZDJĘCIA

Rafał odchodzi z M jak miłość? Jakub Kucner teraz zagra lekarza w serialu Policjantki i Policjanci - ZDJĘCIA

2022-03-23 14:30

Jakub Kucner, który w "M jak miłość" od trzech lat gra policjanta Rafała Stadnickiego przechodzi do innego serialu i tym razem będzie lekarzem. Debiut Jakuba Kucner w nowej roli w serialu "Policjanci i Policjantki" w TV4 już w środę, 23.03.2022, ale już wiadomo, że wątek jego bohatera, lekarza pogotowia, Piotra Laweckiego, będzie się rozwijał. Od pierwszej chwili będzie bowiem podrywał mężatkę, policjantkę Natalię Mróz (Anna Bosak). Czy udział Jakuba Kucnera w "Policjanci i Policjantki" oznacza, że odejdzie z "M jak miłość" już na zawsze? Ostatnio Rafał pojawiał się bardzo rzadko... Poznajcie szczegóły.

Kogo Jakub Kucner zagra w serialu TV4 "Policjantki i Policjanci"?

Jakub Kucner w "M jak miłość" debiutował jako aktor, a widzowie z miejsca polubili policjanta Rafała Stadnickiego, który trzy lata temu zaczął pracę na komisariacie w Lipnicy, zamieszkał w leśniczówce w Grabinie razem z kolegami po fachu, Sonią (Barbara Wypych) i Jankiem (Tomas Kollarik). Po tym jak rok temu ta dwójka zakochanych funkcjonariuszy uciekła przed mafią z Grabiny, Rafał pojawiał się coraz rzadziej. Ostatnio prowadził śledztwo w sprawie śmiertelnego wypadku, w którym zginęli Andrzejek (Tomasz Oświeciński) i Marzenka (Olga Szomańska). Niedawno okazało się też, że Rafał wyprowadził się z leśniczówki i zamieszkał w służbówce na tyłach posterunku.

Nie wiadomo czy w "M jak miłość" już ostatecznie zakończył się wątek Rafała i zakochanej w nim Ali (Alicja Ostolska). Ale na razie nic nie wskazuje na to, by mieli być razem. Zbyt wiele razy Rafał odtrącał Alę. Skończyło się na niewinnych pocałunkach i romantycznych chwilach spędzonych na komisariacie. Czy to możliwe, by Rafał zniknął z "M jak miłość", a Jakub Kucner odszedł z serialu na zawsze? Ostatnio był na planie miesiąc temu, więc na pewno jeszcze go zobaczymy. 

Nie przegap: Kinga i Piotrek pożegnali M jak miłość. Ostatni dzień Katarzyny Cichopek i Marcina Mroczka na planie w rodzinie Zduńskich - ZDJĘCIA

Ale Jakub Kucner stawia też na inne zawodowe wyzwania. Dlatego przyjął rolę lekarza pogotowia w serialu "Policjantki i Policjanci". Nowego bohatera Piotra Laweckiego poznamy w 868 odcinku "Policjantki i Policjanci" (emisja w środę, 23 marca, o godz. 19), gdy jedna z głównych bohaterek serialu, Natalia Mróz (Anna Bosak) rozpocznie udział w pilotażowym programie współpracy policji i pogotowia ratunkowego, towarzysząc ekipie karetki w niebezpiecznych dzielnicach.

Sprawdź też: M jak miłość. Sonia i Janek nie będą mieli do czego wracać! Nawet Rafał wyprowadził się z leśniczówki w Grabinie - ZWIASTUN

Przystojny, pewny siebie lekarz Piotr w 868 odcinku "Policjantki i Policjanci "od razu zwróci uwagę na atrakcyjną policjantkę, dlatego, niewiele myśląc, z miejsca zacznie ją podrywać. Zdystansowana reakcja Natalii zupełnie go nie zniechęci i dopiero pojawienie się jej męża, Arka (Paweł Parczewski), ostudzi zapał podrywacza. Wkrótce między Arkiem i Laweckim dojdzie także do zgrzytów na polu zawodowym, a to dopiero początek intrygującego wątku postaci granej przez Jakuba Kucnera, który okaże się mieć drugie dno. Ciąg dalszy tej historii w kolejnych odcinkach "Policjantki i Policjanci " w TV4.

M jak miłość. Ala przy grobie Roberta oskarży Rafała, że chciał zaspokoić sumienie! Makabryczny wypadek
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze