M jak miłość

Radek wyleci z M jak miłość, ale Philippe Tłokiński zaczął międzynarodową karierę! Już mu Iza nie będzie do niczego potrzebna?

Radek w "M jak miłość" pojawił się znikąd, ale zdążył rozwalić cudowne małżeństwo Izy (Adriana Kalska) i Marcina (Mikołaj Roznerski) Chodakowskich. Grający go Philippe Tłokiński wystąpił w sadze rodu Mostowiaków już po raz drugi, ale tym razem, jak widać skutecznie. Nie tylko dlatego, że rozkochał w sobie żonę Marcina, ale i kariera aktora ostro nabrała tempa. Dziś serialowy Radek może pochwalić się ważną rolą w międzynarodowej produkcji. Nawet więc, jeżeli po wakacjach Radek nie wytrwa zbyt długo w "M jak miłość", będzie to problem rozwódki Izy, a nie jej kochanka... Zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ!

M jak miłość. Radek doskonale poradzi sobie bez Izy. Zostanie sama jak palec 

Radek w "M jak miłość" to postać, której wszyscy nie znoszą. Słodki manipulant zakręcił w głowie Izie do tego stopnia, że zostawiła dla niego Marcina, a nawet dzieci! Grający go aktor wystąpił w sadze rodu Mostowiaków po raz drugi, ale dopiero teraz zrobiło się o nim głośno. Wygląda na to, że Iza po rozwodzie z Marcinem zostanie sama jak palec, bo aktor grający jej kochanka ma już lepsze propozycje!

Za pierwszym razem bohater Tłokińskiego w "M jak miłość" próbował odebrać Marcinowi ukochaną Kasię (Agnieszka Sienkieiwcz). Jednak nie udało mu się to, a mama Szymka (Staś Szczypiński) zmarła przy porodzie. Teraz ten sam aktor wrócił pod postacią Radka i jednym ruchem odebrał Chodakowskiemu żonę Izę. Fani nie mogą już patrzeć na Radka, podobnie jak na psychopatkę Julię i wiele wskazuje na to, że te dwie postacie wylecą z serialu. Tyle, że Tłokiński ma już fantastyczny angaż w międzynarodowej produkcji!

- Mogę jedynie zdradzić, że ta fantastyczna przygoda trwa nadal i że dostałem zaproszenie do udziału w drugim sezonie, co bardzo mnie cieszy - pochwalił się Philippe Tłokiński, kiedy okazało się, że zagra w drugim sezonie serialu "Maria Antonia" Canal+. - Nie czytałem scenariusza, a nawet go jeszcze nie dostałem, po drugie, obowiązuje mnie klauzula poufności. Historia jest znana, ale nie wiem w jakim stopniu moja postać będzie w niej obecna - dodał Radek z "M jak miłość". 

Być może Iza w "M jak miłość" okrutnie przejedzie się na swojej fascynacji kochankiem. Radek zniknie równie nagle, jak się pojawił, grający go aktor zrobi wielką karierę, a była żona Marcina zostanie sama, bo on zwiąże się z Kamą (Michalina Sosna)...

Nie przegap: M jak miłość po wakacjach. Rozwód Izy i Marcina zakończy wreszcie męki Chodakowskiego! Mikołaj Roznerski ujawnił co ich czeka

M jak miłość po wakacjach. Marcin w szpitalu z Kamą! Połączy ich tragiczne zdarzenie
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze