M jak miłość

Radek odejdzie z M jak miłość?! Philippe Tłokiński chwali się nową rolą - ZDJĘCIA

2023-07-25 22:26

To już koniec Radka (Philippe Tłokiński) w "M jak miłość"?! Dziennikarz i kochanek Izy (Adriana Kalska), który zniszczył małżeństwo Chodakowskich, a w nowym sezonie po wakacjach doprowadzi do ich rozwodu, po wszystkim odejdzie z hitowego serialu TVP2? Philippe Tłokiński długo trzymał to w tajemnicy, ale w końcu pochwalił się na swoim Instagramie nową rolą w zupełnie innej produkcji! Czy to oznacza, że Radek zniknie z "M jak miłość"? Koniecznie poznajcie szczegóły i zobaczcie to w naszej GALERII ZDJĘĆ!

To już koniec Radka w "M jak miłość"? Philippe Tłokiński pojawi się w innej produkcji

Philippe Tłokiński z impetem dołączył do "M jak miłość" i nie skradł sobie sympatii widzów. Nic dziwnego w końcu Radek zniszczył jedno z najbardziej lubianych małżeństw w hitowej produkcji TVP2, za co przyszło mu słono zapłacić, gdyż aktor zaczął nawet dostawać pogróżki od fanów, którzy nie odróżniali serialowej fikcji od świata rzeczywistego. A w ostatnim sezonie "M jak miłość" przed przerwą wakacyjną namieszał sporo, gdyż tak omotał Izę, że Chodakowska zdecydowała się odejść od Marcina (Mikołaj Roznerski) i dzieci Mai (Laura Jankowska) i Szymka (Staś Szczypiński) i zacząć nowe życie z kochankiem. W nowym sezonie po wakacjach dojdzie do rozwodu Chodakowskich, po którym Radek pożegna się z uwielbianym serialem, a Iza zostanie zupełnie sama?

Znienawidzony Radek z "M jak miłość" pochwalił się na swoim Instagramie rolą w zupełnie innej produkcji! Philippe Tłokiński długo musiał ukrywać to w tajemnicy, gdyż taka była strategia promocyjna, ale już teraz z dumą ogłosił, że dołączył do ekipy "Tożsamości", krótkometrażowego projektu serialowego pod wodzą Krzysztofa Komandera. Czy to oznacza, że aktor pożegna się z rolą Radka w "M jak miłość"?

- Wcześniej nie mogłem nic na ten temat publikować, bo taka była strategia promocji, ale teraz już mogę się tym dumnie pochwalić!!! Na mygzm.pl wszedł czwarty odcinek "Tożsamości" w reżyserii Krzysztofa Komandera @komanderkrzysztof To pierwszy odcinek drugiego sezonu tego krótkometrażowego projektu serialowego prowadzony przez @greatinteractive oraz @metropoliagzm. Dołączyłem do tej cudownej ekipy po tym jak nakręcili trzy pierwsze odcinki, które stanowią kontynuację odcinków w których pojawiam się ja… Nawiązując do "Gwiezdnych Wojen" (#starwars) to jakbym zagrał w prequelu… 🤩 4 odcinki serialu można obejrzeć tutaj: https://mygzm.pl (można logować się przez FB i Google) Miłego seansu! 😘 - zaprosił Philippe Tłokiński na swoim Instagramie.

Niestety, dla fanów "M jak miłość" nie mamy dobrych wieści, gdyż Radek nie odejdzie z ich uwielbianego serialu! A wręcz przeciwnie, gdyż w nowym sezonie po wakacjach kochanek Izy osiągnie swój cel i będzie miał ją wyłącznie dla siebie. Nie dość, że dziennikarz doprowadzi do rozwodu Chodakowskich, to jeszcze sprawi, że prawdę o ich romansie poznają w końcu Maja i Szymek, których naczelna "Głosu Gródka" chciała przed tym uchronić. Ale w nowym sezonie "M jak miłość" po przerwie wakacyjnej Iza i Radek już przestaną ukrywać się przed całym światem, przez co i dzieci Chodakowskich o wszystkim się dowiedzą. A była żona Marcina u boku kochanka naprawdę odżyje i tak wypięknieje, że aż z trudem będzie można ją rozpoznać. A to dlatego, że w końcu zniknie jej udręczony wyraz twarz, na której na dobre zagości uśmiech!

M jak miłość ZWIASTUN nowego sezonu po wakacjach. Aresztowanie Andrzeja. Marcin i Kama będą razem!
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze