M jak miłość

Przerażające ZDJĘCIE Wernera z M jak miłość. Wspólnik Andrzeja zostanie bezdomnym? - ZDJĘCIA

Werner z "M jak miłość" skończy jako bezdomny? Do sieci wyciekło niepokojące ZDJĘCIE Jacka Kopczyńskiego, który wygląda dokładnie jak osoba bez dachu nad głową! Jako pierwsi wyłapali to podobieństwo czujni fani "M jak miłość". Ile jest prawdy w tym podejrzeniu? Jak pisaliśmy jako pierwsi Adam najpewniej wyląduje na ulicy po romansie z Sylwią (Hanna Turnau). Czy po kolejnej seks aferze Werner straci wszystko, w tym przyjaźń i kancelarię Andrzeja (Krystian Wieczorek)? Sprawdź co już wiemy i zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ!

M jak miłość. Werner będzie bezdomny? Niepokojące ZDJĘCIE wyciekło do sieci!

Werner w "M jak miłość" wdał się w romans z przyjaciółką psychopatki Julii (Marta Chodorowska). I choć trudno obwiniać Kostecką o grzechy Malickiej, nie da się też nie zauważyć, ze obie panie dobrały się nieprzypadkowo. Jednak kochliwy Adaś oszalał na punkcie młodszej prawniczki i po wakacjach dojdzie nawet do tego, że ujawni to w gronie najbliższych przyjaciół. Jaki będzie finał tego romansu?

Znając pecha Adama w "M jak miłość" koniec seksownej przygody z Sylwią skończy się dla niego tragicznie. Możliwe jest, że kancelaria Budzyńskiego i Wernera nie przetrwa tej burzy, zwłaszcza że Andrzej trafi za kratki za rzekome zabójstwo Julii. A Adam w tym czasie będzie zgrywal młodzieniaszka dla znacznie młodszej Sylwii, najbliższej przyjaciółki psychopatki!

Werner w "M jak miłość" nagrywał niedawno sceny do nowego sezonu, w których dosłownie ląduje na bruku. Zalamany prawnik siedzi na ulicy, a z dawnej świetności został mu tylko pomięty garnitur. Teraz do sieci wyciekło jeszcze gorsze ZDJĘCIE!

Na profilu Jacka Kopczyńskiego na Instagramie gwiazdor "M jak miłość" zamieścił fotkę, na ktorej przysypia w jakimś miejscu publicznym, owinięty szczelnie kapturem. 

W drodze po pracy … dokąd zmierzasz człowieku ? 😉 - podpisał ZDJĘCIE Kopczyński. 

- Jacek nie strasz..włączyłam tablet i od razu zobaczyłam to zdjęcie myślalam że to jakiś bezdomny potrzebujący pomocy! - natychmiast zauważyła fanka aktora. 

🤔😉 - innym komentującym aż zabrakło słów! - 🙂🙂🙂

A jak Wy uważacie, jak się skończy romans Wernera z Sylwią? Adaś ze złamanym sercem zacznie się staczać, a może nareszcie będzie żył ze swoją wybranką długo i szczęśliwie? Dajcie znać w SONDZIE na końcu tekstu pod WIDEO!

Nie przegap: M jak miłość po wakacjach. Osamotniony Paweł przegra walkę o córkę. Nigdy sobie tego nie daruje

M jak miłość. Tak skończy Sylwia w nowym sezonie! Nawet Julia wyśmiała wredną przyjaciółkę
Sonda
Jak zakończy się w "M jak miłość" romans Wernera z Sylwią?
Najnowsze

Materiał sponsorowany