Powrót Marka z M jak miłość. Kacper Kuszewski w nowej roli w serialu. Będzie wyglądał zupełnie inaczej

2020-01-20 12:15 Ag
Powrót Marka z M jak miłość. Kacper Kuszewski w nowej roli w serialu! Będzie wyglądał zupełnie inaczej
Autor: MTL Maxfilm/ AKPA Powrót Marka z M jak miłość. Kacper Kuszewski w nowej roli w serialu! Będzie wyglądał zupełnie inaczej

Kacper Kuszewski wróci do "M jak miłość" jak Marek? Od jego odejścia z serialu minął już ponad rok. W rodzinie Mostowiaków coraz rzadziej wspominają o Marku, który razem z żoną Ewą (Dominika Kluźniak) wyjechał do Australii. Niedługo jednak aktor znów o sobie przypomni. I pojawi się na ekranie w nowej roli, dzięki której na pewno zerwie z wizerunkiem Marka Mostowiaka. Przed Kuszewskim spore wyzwanie na planie innej produkcji.

Czy Marek wróci do "M jak miłość"?

Marek Mostowiak, czyli Kacper Kuszewski ostatni raz pojawił się w 1401 odcinku "M jak miłość". Przyjechał z Australii na ślub Marysi (Małgorzata Pieńkowska) i Artura (Robert Moskwa), a przy okazji przekazał Barbarze (Teresa Lipowska), że już nigdy więcej nie wróci do Grabiny. Tak wyglądała ostatnia scena Marka w "M jak miłość" >>>

Ponad rok po odejściu z "M jak miłość" Kuszewski postanowił zagrać w innym serialu. I zupełnie odciąć się od roli Mostowiaka, która przyniosła mu tak dużą popularność. Od marca 2020 roku widzowie Polsatu będą mogli oglądać go w 15 sezonie "Przyjaciółek".

Zobacz koniecznie: M jak miłość, odcinek 1490: Małgosia wróci i odbierze Joasi dzieci! Nina ją ściągnie z USA? - WIDEO

Kogo Kacper Kuszewski zagra w "Przyjaciółkach"?

Kacper Kuszewski w 15 sezonie serialu "Przyjaciółki" wcieli się w postać nowego mężczyzny w życiu Zuzy (Anita Sokołowska), która nadal nie pozbiera się po rozstaniu z Jankiem (Marek Bukowski). Na razie produkcja "Przyjaciółek" trzyma w tajemnicy serialowej imię Kuszewskiego, ale pewne jest to, że aktor będzie wyglądał zupełnie inaczej niż Marek Mostowiak.

Sprawdź też: Przyjaciółki 15 sezon. Kolejny dramat u Zuzy. Nawet przyjaciółki jej nie pomogą

Wygląda na to, że przystojny nieznajomy rozkocha w sobie Zuzę, a Kuszewski zostanie w "Przyjaciółkach" przez cały najbliższym sezon.

Najnowsze