Patrycja ostatni raz w M jak miłość. Smutne pożegnanie z Łukaszem

i

Autor: MTL Max Film Patrycja ostatni raz w M jak miłość. Smutne pożegnanie z Łukaszem

Patrycja ostatni raz w M jak miłość. Smutne pożegnanie z Łukaszem. Powie mu o dziecku?

2021-07-23 8:37

Patrycja (Alżbeta Lenska) odchodzi z "M jak miłość"! Wzruszająco pożegnała się z Łukaszem (Jakub Józefowicz) i przyznała się do wielkiego uczucia, którym darzy syna swojej przyjaciółki Marty (Dominika Ostałowska). Niestety miłość w "M jak miłość" nie zwycięży, bo Argasińska wybierze smutne życie u boku Jerzego (Karol Strasburger). Patrycja przyznała się do wylania morza łez i bycia nieszczęśliwą, ale mimo to będzie powód, dla którego zostanie z mężem. Ona i Łukasz już nigdy więcej się nie zobaczą?

Smutne pożegnania Patrycji z "M jak miłość" i Łukaszem 

Patrycja w "M jak miłość" odchodzi! Aktorka Alżbeta Lenska dodała zdjęcie z serialowym Łukaszem i wzruszający opis, który tłumaczy wszystko. Żona Argasińskiego przyznała się, że nie jest szczęśliwa z mężem, a mimo to od niego nie odeszła. Chodzi o pieniądze czy o to, że mężczyzna jest niebezpieczny? W "M jak miłość" po wakacjach okaże się, że Jerzy nie wypuści żony z rąk, a na Wojciechowskiego będzie polował, aż w końcu go dorwie.

Miłość Patrycji i Łukasza powstała z romansu, w który wplątali się przez przypadek. Kiedy zaczęli się lepiej poznawać okazało się, że wybuchło uczucie. Niestety żadne z nich nie umiało podjąć radykalnych kroków, a Patrycja zdecydowała, że nie odejdzie od męża, czego jak widać porządnie pożałuje. Sprawę pogorszył fakt, że Argasińska zaszła w ciążę z kochankiem. 

Przeczytaj: Obłędnie seksowna Adriana Kalska pręży się w kusej bieliźnie w łóżku! Taką Izę z M jak miłość będziemy oglądać w serialu konkurencji - ZDJĘCIA

Tak Piotrek z M jak miłość świętuje 8 rocznicę ślubu! Synowie Marcina Mroczka oniemieli z zachwytu - WIDEO, ZDJĘCIA

Fani Patrycji z "M jak miłość" nie będą pocieszeni, bo kobieta odchodzi. Obwieściła, że nie będzie jej na planie serialu, bo zaczyna wakacyjną przerwę.

Ostatni dzień na planie @mjakmilosc.official przed wakacyjną przerwą już za mną?Wchodząc znowu w rolę miłej, wystraszonej i zagubionej Patrycji, która ciągle próbuje wstrzymać płacz i stara się mieć dobrą minę do złej gry, pomyślałam sobie, że dość szybko skończył się ten jej piękny, romantyczny romans, który na chwilę wyrwał ją ze złotej klatki…Jeszcze chwile temu Łukasz i Patrycja jadąc na Mazury byli wpatrzeni w siebie, pełni miłości i uśmiechnięci, a teraz stali się nieszczęśliwi i pogubieni… - napisała Lenska na Instagramie. 

Przeczytaj: M jak miłość. Paweł i Franka w żałobie przed ślubem. Umrze bliska im osoba - ZDJĘCIA

Chociaż Patrycja i Łukasz z "M jak miłość" wydają się na zdjęciu szczęśliwi, z postu Argasińskiej jasno wynika, że jest dokładnie odwrotnie. Łukasz chciał namówić kochankę na odejście od męża, ale ona za bardzo bała się, że narwany Jerzy dobierze się do Wojciechowskiego. Wygląda wiec na to, że ta para z "M jak miłość" rozstaje się na zawsze, a przy tym towarzyszą im łzy i smutek. Sami aktorzy nie wiedzą dokładnie jaki los czeka Patrycję i Łukasza, ale do szczęśliwego zakończenia jest im bardzo daleko. 

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze

Materiał sponsorowany