Patrycja odchodzi z M jak miłość? Alżbeta Lenska ostatni dzień na planie! To będzie jej pożegnanie z Łukaszem - ZDJĘCIA

i

Autor: Instagram Patrycja odchodzi z M jak miłość? Alżbeta Lenska ostatni dzień na planie! To będzie jej pożegnanie z Łukaszem - ZDJĘCIA

Patrycja odchodzi z M jak miłość? Alżbeta Lenska ostatni dzień na planie! To będzie jej pożegnanie z Łukaszem - ZDJĘCIA

Patrycja w "M jak miłość", którą gra Alżbeta Lenska jest postacią tragiczną. Piękna, młoda i bogata żona Argasińskiego (Karol Strasburger) uległa namiętności i zakochała się w młodszym rehabilitancie, Łukaszu (Jakub Józefowicz). Wynikły z tego wielkie kłopoty - Wojciechowski też się zakochał, a Patrycja zaszła z nim w ciążę. O wszystkim w końcu dowiedział się Argasiński i w nowym sezonie "M jak miłość" szykuje straszną zemstę na kochankach. Czy skorumpowany ordynator zabiję niewierną żonę? Alżbeta Lenska pożegnała się z serialem na swoim profilu na Instagramie!

Patrycja żegna się z "M jak miłość"! Szokująca prawda wyciekła na Instagramie gwiazdy

Patrycja w "M jak miłość" jest żoną wyjątkowo podłego człowieka. Dlatego pomimo faktu, że poznajemy ją jako kobietę niewierną fani szybko zaczęli kibicować jej i Łukaszowi. Wojciechowski również przy niej bardzo się zmienił - tak zakochanego nie wiedzieliśmy go nigdy! Ale Argasiński nie osiągnąłby takie pozycji i bogactwa, gdyby pozwalał sobie "w kaszę dmuchać". W nowym sezonie szykuje okrutną zemstę!

Tymczasem Alżbeta Lenska oświadczyła na swoim profilu na Instagramie, że jutro jest jej ostatni dzień zdjęciowy na planie "M jak miłość"! Co się stało? Czyżby jej mąż, faktyczny lekarz mafii, miał ją naprawdę zabić? - jako piersi pisaliśmy o tym TUTAJ

Zobacz też: BrzydUla 2 sezon. Tajemnica Uli i Marka z dnia ślubu. To tak wygląda przeszłość Dobrzańskich

Szok w M jak miłość! Argasiński spróbuje zabić Patrycję! Prawdę zdradził Karol Strasburger!
M jak miłość: Alżbeta Lenska (Patrycja)

i

Autor: Instagram

- Jadę właśnie na ostatni dzień w serialu "mjm" - oświadczyła Lenska na filmie, który zamieściła na swoim profilu na Instagramie.

Czy Patrycja w "M jak miłość" zdąży jeszcze choć raz spotkać jeszcze swojego ukochanego Łukasza?  Na szczęście Lenska szybko uspokoiła fanów. Na krótkim filmie w drodze na plan serialu wyjaśniła, że jedzie na ostatni dzień zdjęciowy na planie "M jak miłość" przed wakacyjną przerwą. 

– I zdradzę wam, że w końcu spotkam Łukasza na planie! - dodała roześmiana gwiazda "M jak miłość". 

Na razie jednak nie wiadomo, jak będzie wyglądało spotkanie kochanków w :M jak miłość" po długiej przerwie. Czy Łukasz dowie się, że po raz drugi został ojcem? Czy Argasiński jednak przemocą ostatecznie zniszczy ich miłość i ostatnią nadzieję na wspólną przyszłość? Wszystkiego tego dowiemy się zaraz po wakacjach 2021.  

Nie przegap: M jak miłość. Magda nie będzie ostatnią żoną Budzyńskiego? Wiemy co czeka Andrzeja – ZDJĘCIA

M jak miłość odc. 1589. Łukasz (Jakub Józefowicz)

i

Autor: MTL Maxfilm
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze