Olek wróci do M jak miłość ratować matkę! To Iwona wezwie go na pomoc Aleksandrze. Zostanie z niczym!

i

Autor: tvp/vod Olek wróci do M jak miłość ratować matkę! To Iwona wezwie go na pomoc Aleksandrze. Zostanie z niczym!

Olek wróci do M jak miłość ratować matkę! To Iwona wezwie go na pomoc Aleksandrze. Zostanie z niczym!

Wielka tajemnica "M jak miłość" ujawniona! Już wiadomo dlaczego Olek (Maurycy Popiel) rzuci atrakcyjną posadę w Wiedniu i wróci do Polski w nowym sezonie. Chodakowski zrobi to, aby u boku brata Marcina (Mikołaj Roznerski) ratować zrujnowaną matkę Aleksandrę (Małgorzata Pieczyńska)! Na pomoc wezwie go teściowa Iwona (Hanna Śleszyńska), która nie będzie mogła spokojnie patrzeć na to, co się stało z jej przyjaciółką. Czy Olek w "M jak miłość" wyciągnie matkę z dramatycznej sytuacji do jakiej doprowadzi ją fatalne zauroczenie?

"M jak miłość" po wakacjach 2022. Tajemnica powrotu Olka ujawniona!

Olek w "M jak miłość" zrobi dla matki wielką rzecz. Doktor Chodakowski porzuci swoją karierę i wspaniałą posadę w wiedeńskim szpitalu i przeprowadzi się znów do Warszawy, bo na pomoc wezwie go Iwona. Istotnie, kiedy Olek przyleci zobaczy Aleksandrę w opłakanym stanie!

W międzyczasie bowiem matka Marcina i Olka zdąży zrobić same koszmarne głupstwa. Wszystko z powodu fatalnego uczucia do Janka (Wojciech Kalarus), który nie będzie miał żadnych skrupułów, aby okraść "ukochaną" do ostatniego grosza! Aleksandra poda mu dostępy do swojego konta, które kochanek ogołoci zanim ona zdąży pomyśleć co najlepszego zrobiła!

Zobacz też: M jak miłość. Marcin Mroczek pożegnał się z widzami! Już nie zagra roli, która spełniła jego marzenia. Co to oznacza dla Piotrka Zduńskiego? - ZDJĘCIA

Iwona w "M jak miłość" zauważy, że jej przyjaciółka pakuje się w coś paskudnego, bo Chodakowska zrobi się nieprzyjemna, drażliwa, aż w zasadzie zakończy przyjaźń. Do tego Aleksandra zacznie zaniedbywać wnuki,  raz nawet zapomni odebrać Maję (Laura Jankowska) i Szymka (Staś Szczypiński) z przedszkola! Coś takiego wcześniej byłoby nawet nie do pomyślenia.  Wtedy teściowa Olka dojdzie do wniosku, że zięć jest jedynym ratunkiem. 

 - Ty musisz coś z tym zrobić. Bardzo cię proszę... - tak wg portalu swiatseriali.interia.pl Iwona będzie przekonywała Olka. Doda przy tym, że z Marcinem ma słaby kontakt, więc nie ma innego wyjścia.

I Olek wróci z całą rodziną, Anetą (Ilona Janyst) i małym Borysem. Sprawa Chodakowskiej będzie już tak poważna, że nie będzie już mowy o wyjeździe za granicę. Czy bracia Chodakowscy zdołają wyciągnąć matkę z nędzy i uzależnienia od sekty, do której wciągnął ją Janek? 

Nie przegap: M jak miłość. Andrzej nie będzie chciał odzyskać Magdy w nowym sezonie! Budzyńska odejdzie, ale on poleci do Julii

M jak miłość. Kinga i Piotrek wyjadą z Warszawy w nowym sezonie. Wszystko przez koszmar, który rozegra się w życiu ich bliskich
Najnowsze