Nowy Janek w M jak miłość. Iza zapłaci wysoką cenę za przyjaźń z Janem Bosackim - WIDEO

i

Autor: MTL Maxfilm Nowy Janek w M jak miłość. Iza zapłaci wysoką cenę za przyjaźń z Janem Bosackim - WIDEO

Nowy Janek w M jak miłość. Iza zapłaci wysoką cenę za przyjaźń z Janem Bosackim - WIDEO

Jan Bosacki (Dariusz Kordek) to nowy Janek w "M jak miłość". Nowy kolega z pracy Izy (Adriana Kalska), który pojawi się w 1557 odcinku serialu, w niczym nie będzie przypominał odważnego, szczerego i dobrego człowieka, jakim jest komendant Morawski (Tomas Kollarik). Jan Bosacki to śliski typ! Niestety, największą cenę za "przyjaźń" z kumplem Michała (Paweł Deląg) zapłaci kruchutka Iza, która uwierzy w łzawe bajeczki o nieudanym małżeństwie i udawaną nad nią opiekę... Do czego będzie zdolny nowy Janek już od1557 odcinka "M jak miłość" - zobacz koniecznie WIDEO!

"M jak miłość" odcinek 1557 - wtorek 12.01.2021, o godz. 20.55 w TVP2

W 1557 odcinku "M jak miłość" pojawi się nowa postać, Jan Bosacki. Nowy Janek szybko okaże się paskudnym typem, na którego donos złoży żona Anna (Małgorzata Sadowska), prosząc o pomoc agencję detektywistyczną Marcina (Mikołaj Roznerski) i Jakuba (Krzysztof Kwiatkowski). Jan bęzie nie tylko wiarołomnym małżonkiem, ale też bardzo niebezpiecznym, bo przebiegłym draniem!

- Dłużej tego nie wytrzymam... - powie nowa klientka Marcina w jednym z nowych odcinków "M jak miłość". - Chciałabym, żebyście zdobyli dowody - doda.  

Niestety jednak Iza w "M jak miłość", w odróżnieniu od Marcina zupełnie nie będzie miała pojęcia, z kim ma do czynienia. Szczęśliwa w nowej pracy łatwo da się omamić czarującemu Janowi i uwierzy nawet w to, że gość się nią zaopiekował!   

Czytaj też: Barwy szczęścia, odcinek 2364: Bożena dowie się kim naprawdę jest Bruno! Ta wiadomość zmieni jej życie w koszmar

M jak miłość. Naćpana Iza w ramionach Michała. To będzie zemsta za to, że Marcin zniszczy małżenstwo jej kolegi Jana Bosackiego
M jak miłość: Michał (Paweł Deląg)

i

Autor: MTL Maxfilm

- Iza ma teraz taką pracę, którą bardzo lubi, w której się spełnia. Teraz tak naprawdę zaczęła żyć! - tłumaczy łatwowierność swojej bohaterki Adriana Kalska w "Kulisach M jak miłość'.  - Bosacki zaopiekował się nią, pomógł jej wdrożyć się. Polubiła Janka! - dodaje gwiazda. 

Jan, oprócz złudzenia wsparcia i opieki nad Izą w wydawnictwie, użyje innego oszustwa: będzie się jej wyżalał na swoje nieudane małżeństwo! Zdjęcie szczęśliwego Janka z Anną w centralnym miejscu jego gabinetu, tylko dopełni obrazka.... Bosacki jednak nie wspomni Izie ani słowa o tym, że rozwód to jego osobista wina - facet będzie miał na boku tyle kochanek, że nawet prostytutka go rzuci! - więcej pisaliśmy o tym TUTAJ.   

Niestety, Jan Bosacki okaże się nie tylko nowym manipulantem w "M jak miłość", ale też żądnym zemsty, agresywnym typem! A mścić się będzie dokładnie na Marcinie, używając do tego naiwności i łatwowierności Izy. I niestety dojdzie do tragedii!

- Iza doznaje szoku, że w ogóle jest możliwy taki przypadek, że w ogóle to się tak połączy - tłumaczy obecność Jana w życiu zawodowym jej i Marcina Adriana Kalska w "Kulisach M jak miłość". - Jest lojalna wobec męża i solidaryzuje się z nim, natomiast jest to sytuacja kumpelska, zawodowa, która może się skomplikować. A sprawy dzieją się na tyle szybko, że Iza nie zdąży ocenić jeszcze prywatnych spraw Bosackiego. Stara się nie łączyć tych prywatnych z zawodowymi - zdradza gwiazda kulisy jej relacji z Janem Bosackim.

Na usprawiedliwienie Izy warto też dodać, że Jana Bosackiego przedstawi jej szef, Michał, do którego żona Marcina nadal będzie miała bezgraniczne zaufanie. I tak ufna dziewczyna dostanie się w łapy, nie jednego, a dwóch bogatych, aroganckich manipulantów już od 1557 odcinka "M jak miłość"! 

Grający Jana Bosackiego Dariusz Kordek nie ukrywa w "Kulisach M jak miłość", że akcja zemsty z "użyciem" Izy jest zaplanowana! - Chce budować na nienawiści i na zemście. Mogę prywatnie powiedzieć, że to jest słaby pomysł... Ale w przypadku Bosackiego to jest jedyny pomysł, wymyślony taki przewrotny, bardzo drastyczny plan - ujawnia aktor.  

- Iza może się obawiać, że coś złego może się wydarzyć - potwierdza Kalska w "Kulisach M jak miłość".  

Zobacz także: BrzydUla 2, odcinek 65: Ula i Marek pogodzą się? Dojdzie do tragedii w domu Dobrzańskich - ZDJĘCIA

M jak miłość, odcinek 1557: Jan Bosacki (Dariusz Kordek)

i

Autor: MTL Maxfilm
M jak miłość, odcinek 1557: Jan Bosacki (Dariusz Kordek), Bosacka (Małgorzata Sadowska)

i

Autor: MTL Maxfilm
M jak miłość: Iza (Adriana Kalska), Marcin (Mikołaj Roznerski)

i

Autor: MTL Maxfilm
Najnowsze