M jak miłość

Najlepsi mężowie M jak miłość porzucą rodziny! Najpierw Piotrek opuści Zduńskich, a potem Artur Rogowski zostawi żonę! Do czego to doprowadzi?

Szok w "M jak miłość"! Najlepsi mężowie i ojcowie w nowych odcinkach zostawią swoje rodziny! Pierwszy zrobi to Piotrek (Marcin Mroczek) już w 1845 odcinku "M jak miłość", ale Zduński będzie miał dobre usprawiedliwienie. Za to decyzja Artura Rogowskiego (Robert Moskwa), którą poznamy w 1749 odcinku serii nie jest niemożliwa do wyjaśnienia. Kinga (Katarzyna Cichopek) i Marysia (Małgorzata Pieńkowska) z dnia na dzień zostaną same. Dokąd to wszystko doprowadzi Zduńskich i Rogowskich? Sprawdź, co już wiemy i zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ!

M jak miłość. Rogowski i Zduński z dnia na dzień porzucą rodziny! Co z tego wyniknie?

Jako pierwszy, już 1745 odcinku "M jak miłość" Piotrek zostawi rodzinę i wyjedzie. Jednak Zduński wcale nie był chętny do tego, a i ma dobre usprawiedliwienie. Piotrek będzie musiał wyjechać do sanatorium, aby podleczy ć swoje ciężko chore serce po zawale i dwóch operacjach. Kinga dość szybko straci panowanie nad sobą i poczuje się przeciążona obowiązkami, choć pomagać jej będzie Marysia. Ale co się stanie u Rogowskich?

Już w 1746 odcinku "M jak miłość" Artur oznajmi Marysi, że dostał ciekawą ofertę pracy ze stolicy. Rogowska natychmiast wyrazi swoje zdanie, że jego miejsce jest przy rodzinie i w przychodni w Lipnicy. Jednak Artur nie posłucha żony i w 1749 odcinku serialu podejmie decyzję, że etat przyjmuje i wyjeżdża!

Można sobie wyobrazić, jak rozżalona będzie Marysia w 1749 odcinku "M jak miłość". Tym razem Rogowska nie będzie miała chory na cierpliwe tłumaczenia i po prostu przestanie się do męża odzywać! Rogowska wręcz postawi mężowi ulti8matum, że albo ona, albo praca! Jeżeli Artur wybierze źle, może być świadkami końca idealnego małżeństwa Marysi i Artura Rogowskich.

Nie przegap: M jak miłość. Gruba wpadka z rozwodem Chodakowskich w 1744 odcinku! Marcin i widzowie zobaczą dwa różne dokumenty! - ZDJĘCIA

M jak miłość. Ewa Kalinowska zginie tragiczną śmiercią z rąk mściciela?
Najnowsze