M jak miłość

M jak miłość. Gruba wpadka z rozwodem Chodakowskich w 1744 odcinku! Marcin i widzowie zobaczą dwa różne dokumenty! - ZDJĘCIA

"M jak miłość" zaliczy dużą wpadkę z rozwodem Marcina (Mikołaj Roznerski) i Izy (Adriana Kalska)! W 1744 odcinku Chodakowski dostanie wezwanie na sądu, ale to co przeczyta na glos Mikołaj Roznerski będzie znacząco różniło się od tego, co zobaczymy na ekranie! Później Marcin w ogóle wyrzuci ten papier do śmieci. Jaka jest prawda o rozwodzie Marcina i Izy w "M jak miłość?

"M jak miłość" odcinek 1744 - wtorek, 26.2023, 26.09 o godz. 20.55 w TVP2

W 1744 odcinku "M jak miłość" Marcin dostanie wezwanie na sprawę rozwodową. Będzie to mocny cios dla Chodakowskiego. Chociaż Marcin zdaje sobie sprawę z tego, co się dzieje, kiedy zobaczy to na piśmie załamie się. W rezultacie papier wyląduje w śmieciach!  Jednak w tym ważnym momencie serial zaliczy grubą wpadkę! To, co przeczyta na dokumencie głos Chodakowski będzie znacząco różniło się od tego, co zobaczą widzowie!

Sąd rejonowy w Warszawie zawiadamia, że dnia 06.06.2023 w Warszawie na ul. Smoleńskiej odbędzie się sprawa rozwodowa z powództwa Izabeli Chodakowskiej o "sprawa rozwodowa". Stawiennictwo pana na rozprawie jest obowiązkowe - przeczytamy w 1744 odcinku "M jak miłość" na ekranie wezwaniu z sądu.  

- Odbędzie się rozprawa rozwodowa Marcina Chodakowskiego i Izabeli Chodakowskiej - przeczyta na głos Marcin.  

Domyślamy się, że to co czyta Marcin widzom w 1744 odcinku "M jak miłość" ma nam ułatwić zrozumienie, co jest na dokumencie. Jednak tak naprawdę wezwanie z sądu będzie napisane prawidłowo, tak jak naprawdę wyglądają takie papiery. Czy ta wpadka ułatwi czy utrudni fanom obejrzenie sceny z Marcinem? Przekonamy się już dziś wieczorem o stałej porze w TVFP2. 

Nie przegap: M jak miłość. Andrzej nie był ojcem dziecka Julii?! Kiedy pokażą finał tej historii w serialu? - ZDJĘCIA

M jak miłość odcinek 1744 ZWIASTUN. Marcin uratuje siostrę Kamy. Zakocha się od pierwszego wejrzenia!
Listen on Spreaker.
Najnowsze