M jak miłość

Młoda gwiazda M jak miłość popłakała się, ogłaszając te wieści. Co dalej z karierą Alicji Ostolskiej?

2023-07-27 7:50

Gwiazda "M jak miłość" nie kryje wzruszenia! Alicja Ostolska pochwaliła się szokującymi wydarzeniami z życia i przy okazji otworzyła się na trudny temat. Okazuje się, że u młodej aktorki nie było ostatnio łatwo, miała gorszy czas, o czym póki co nie chce za dużo mówić. Na szczęście pewne informacje, którymi zdecydowała podzielić się Alicja Ostolska, na zawsze zmienią jej życie! W "M jak miłość" wciela się w rolę Ali Wrońskiej, siostrzenicy księdza (Maciej Damięcki), ale czy jej kariera stanie pod znakiem zapytania, wobec nowych informacji? Sprawdź, co już wiadomo!

Alicja Ostolska popłakała się ze szczęścia. Co dalej z rolą Ali z "M jak miłość"?

Alicja Ostolska świetnie sprawdza się w roli pomysłowej i szalonej Ali w "M jak miłość" i chociaż nie gra w serialu roli pierwszoplanowej, widzowie lubią jej wątek. Okazuje się, że w życiu młodej gwiazdy "M jak miłość" nadchodzą wielkie zmiany, a aktorka nie kryje wzruszenia pod wpływem informacji, które ma do przekazania obserwatorom. Otwarcie zwierzyła się na Instagramie, że właśnie nastąpił u niej przełom i wkrótce wydarzy się coś naprawdę wielkiego! 

- Muszę Wam poza tym coś powiedzieć. W tym miesiącu zapadły dwie kluczowe decyzje w moim życiu - te AKTORSKIE. Już w tym tygodniu zdradzę jedną z nich, a w przyszłym kolejną - czytamy informację, zamieszczoną przez Alicję Ostolską na Instagramie. Wiadomo już, że aktorka zdecydowała się na nowe wyzwania zawodowe, prawdopodobnie chodzi o udział w kolejnym serialu lub filmie. 

- Łzy szczęścia poleciały - dodaje gwiazda "M jak miłość", która nie ukryła wzruszenia nowymi wyzwaniami zawodowymi. - Te decyzje odmieniły mi głowę i myślenie. Szczególnie, że ostatni czas nie był dla mnie łatwy, ale o tym kiedyś Wam opowiem - kontynuuje wypowiedź Ostolska i dodaje, że prawdopodobnie opowie więcej na ten temat w podkaście jej znajomego. 

Trudny czas Alicji Ostolskiej. Gwiazda "M jak miłość" przeżyła gorsze chwile 

Jak przyznała aktorka, ostatnio nie było jej łatwo, ale nie zdradziła przyczyny złego samopoczucia. Alicja Ostolska przygotowuje obserwatorów na dawkę szokujących informacji, które ma wkrótce zdradzić. Nie wiadomo jeszcze, jak nowe wyzwania zawodowe wpłyną na jej rolę Ali w "M jak miłość". Czyżby przestała mieć czas na dalsze odgrywanie tej postaci? Póki co, nie ma o tym mowy, a na szczegóły na temat nowych ról Ostolskiej trzeba jeszcze poczekać. 

Luksusy na planie M jak miłość. Katarzyna Kołeczek pochwaliła się takimi warunkami!
Najnowsze