M jak miłość

Marcin z M jak miłość podzielił się swoim szczęściem! Mikołaj Roznerski prosi wszystkich tylko o jedno – ZDJĘCIA

Marcin (Mikołaj Roznerski) w "M jak miłość" zakończył sezon smutny, załamany, zdradzony. Wszystko przez Izę (Adriana Kalska), która nie tylko przespała się z Radkiem (Philippe Tłokiński), ale zakochała się w nim na zabój. Inaczej sprawy mają się w prawdziwym życiu Mikołaja Roznerskiego. Gwiazdor "M jak miłość" na swoim profilu na Instagramie wprost tryska szczęściem! Serialowy Marcin ma w tym momencie do swoich fanów już tylko jedną prośbę. Jaką? Sprawdź, co już wiemy i zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ!

Gwiazdor M jak miłość podzielił się swoim szczęściem na Instagramie! 

Marcin w "M jak miłość" nie ma szczęścia w miłości. Jako młody chłopak sam łamał serca, ale kiedy w końcu się zakochał, zawsze kończy się to tragedią. Jego ukochana Kasia (Agnieszka Sienkiewicz) zmarła przy porodzie Szymka (Staś Szczypiński), a poślubiona Iza okazała się zdrajczynią. Związek Chodakowskich przetrwał wielkie próby, jak choćby nękanie ze strony psychola Artura (Tomasz Ciachorowski), ale załamał się pod wpływem słodkiego Radka. Iza rzuciła dla asystenta nie tylko Marcina, ale i dzieci. Finał sezonu był dla detektywa tragiczny - załamany zaczął pić i nie widział już dla siebie nadziei. 

Roznerski w ostatnich "Kulisach M jak miłość" przed wakacjami oficjalnie ogłosił "koniec Chodakowskich" ale już wiadomo, że w nowym sezonie starać się o niego będzie urocza Kama (Michalina Sosna). Czy detektyw zwiąże się z tancerką erotyczną nie wiadomo, bo obok niego pojawi się nowa bohaterka łudząco podobna do Izy!

W prywatnym życiu Roznerski i Kalska rozstali się na długo przed tym, zanim zakończyło się ich serialowe małżeństwo w "M jak miłość". Ale Mikołaj Roznerski wydaje się znów szczęśliwy i dzieli się tym faktem z fanami na swoim oficjalnym profilu na Instagramie. 

- Jeśli ktoś cię uszczęśliwia, uszczęśliwiaj go - napisał tajemniczo gwiazdor "M jak miłość".  

- 💪😉 - odpowiedziała natychmiast Michalina Sosna. 

- Uszczęśliwianie innych jest marzeniem ludzi szczęśliwych😍🥰😇💙💙💙 - posypały się komentarze fanów. 

Coś za coś, tak też można...

- Hmmm a ja dorzucę PS, że warto uszczęśliwiać też jednostronnie, bo to też daje szczęście osobie uszczęśliwiającej 🤪😍

- Tak jak Ty uszczęśliwiasz nas 😍 pięknego dnia!

- Warto dzielić się swoim wewnętrznym szczęściem z innymi podnosić na duchu dawać wiarę inspiracje i radość wszechpojętą miłość każdy jest tego wart :)

- To takie proste ❤️

W kolejnym poście na profilu gwiazdora "M jak miłość" na Instagramie widzimy go szeroko uśmiechniętego, jak pomyka przez Warszawę na rowerze. I okazuje się, że Roznerski ma kolejną dobrą radę dla fanów. 

- Don't forget to smile - piszę po angielsku Roznerski, co oznacza: "Nie zapominaj o uśmiechu". Uśmiech aktora faktycznie działa cuda, bo komentarze fanów są jednoznaczne. 

Echh! Ten uśmiech😀dobrego dnia👋🏻

- Wooow!!! 😍😍😍😍

- Dobrego dnia 💪❤️

- Miłego dnia życzę 🥰

- 😍❤️

Kto aktualnie uszczęśliwia Marcina z "M jak miłość" na razie nie wiadomo. Pewne jest, że w nowym sezonie zawalczą o niego piękne kobiety, a Izie zostaną tylko wspomnienia ze ślubu.

Nie przegap: M jak miłość. Mateusz dla Ali znów wróci do Grabiny w nowym sezonie? Kryje się za tym coś więcej! - ZDJĘCIA

M jak miłość po wakacjach. Marcin w szpitalu z Kamą! Połączy ich tragiczne zdarzenie
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze